گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3006
تاریخ :1397/04/20 ساعت 10:12:28
تعداد بازدید: 65
تعاون گران هرمزگان با کسب و کارهای استارت آپی آشنا شدند
email pdf word plus minus reset color
اولین همایش آشنایی تعاونگران برتر استان با استارتآپها برگزار شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، این همایش با مشارکت پارک علم و فناوری هرمزگان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف آشنایی تعاونگران برتر با استارتآپها برگزار شد.

موسی نجفی مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در این همایش با تاکید بر آشنایی تعاونگران با کسبوکارهای نوپا گفت: با توجه به تغییر رویکردهای کسب و کار در دنیای کنونی لازم است تعاونی ها نیز در این راستا گام بردارند و بر اساس علم روز فعالیت کنند.

وی تعاونیها را ظرفیتی برای تسهیل در کسب و کارها دانست و گفت: این مجموعه ها به دلیل فعالیت طولانی در این حوزه تجربیات خوبی دارند اما باید روند گذار از سنتی به کسب و کارهای نوین را طی کنند تا به موفقیت های لازم برسند.

به گفته وی، در حال حاضر کسبوکارهای سنتی نمیتوانند پاسخگوی نیاز مردم باشند و تعاونیها باید به سمت کسبوکارهای نو بروند زیرا این کسبوکارها مزیتها و سودآوری بیشتری دارند.

حسین رئیسی مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری نیز در این جلسه به کسب و کارهای استارتآپی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تعدادی از استارت آپ های موفق در پارک علم و فناوری هرمزگان مستقر هستند که در حال خدمات رسانی هستند.

وی گفت: پارک علم و فناوری هرمزگان با توجه به نوع فعالیت، حمایت های لازم را از استارت آپ ها دارد از این رو تعاونی ها می توانند با ورود به این کسب و کارها حمایت های مورد نیاز را دریافت کنند.

در این نشست همچنین تعدادی از استارت آپ های موفق پارک علم و فناوری هرمزگان به ارائه روند موفقیت و نوع فعالیت خود پرداختند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3006
تاریخ :1397/04/20 ساعت 10:12:28
تعداد بازدید: 65
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی