گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 09:58:12
تعداد بازدید: 46
فرمانداری هاي هرمزگان در عرصه فعالیت حوزه بانوان و خانواده رتبه بندی می شوند
email pdf word plus minus reset color
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: فرمانداری های استان هرمزگان در عرصه فعالیت در حوزه بانوان و خانواده رتبه بندی می شوند و این ارزیابی از طریق مشاورین و کارشناسان بانوان هر فرمانداري و انتقال آن به مدیرکل بانوان و خانواده استانداری هرمزگان صورت خواهد گرفت.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان،  بهروز اکرمی در نشست مشترک مشاوران و کارشناسان امور بانوان فرمانداری های شهرستان های استان هرمزگان، عنوان كرد: حمایت از زنان و سرمایه گذاری بر روی این قشر سلامت جامعه را در بر خواهد داشت.

وی بر اولویت بندی امور در شهرستان ها در حوزه زنان تاکید کرد و افزود: به منظور استفاده بهینه از ظرفیت ها و امکانات موجود در حوزه بانوان باید اولویت بندی این حوزه در شهرستان ها مشخص شود. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان به ضرورت عملی سازی تصمیمات اشاره و بیان کرد: نکته ای که در تصمیم گیری ها حائز اهمیت است عملیاتی شدن و نتیجه بخش بودن آنها است،  چنانچه تصمیمات نتیجه عینی نداشتن باشد برگزاری جلسات و تصمیم گیری بی حاصل خواهد بود. وی بر فعال بودن مشاوران و کارشناسان امور بانوان فرمانداری شهرستان ها  تاکید کرد و گفت: باید حضور و مشارکت مشاوران بانوان در شهرستان ها مشهود باشد و نیاز به وجود این مشاوران در فرمانداری ها احساس شود آن زمان است می توان بر عملکرد مثبت آنها صحه گذاشت.

اکرمی از به کار گیری ایده های نو در امور بانوان سخن گفت و افزود: خلاقیت و تنوع در کارها می تواند بر روند حل مشکلات و مسائل تاثیر مثبت داشته باشد، چنانچه شهرستانی در حوزه زنان و خانواده عملکرد ضعیفی داشته باشد باید ضعف را در مشاوران بانوان آن شهرستان جستجو کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 09:58:12
تعداد بازدید: 46
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی