گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 11:49:41
تعداد بازدید: 80
برتري تيم ملي بسکتبال جوانان ايران برابر اندونزي
email pdf word plus minus reset color
تيم ملي بسکتبال جوانان زير 18 سال ايران به همراه اسحاق حاتمي فر و محمدامين درويش نژاد ملي پوشان هرمزگاني خود مقابل تيم اندونزي به پيروزي رسيدند.

عکس اصلی خبر

صدا و سيما ، در آغاز مسابقات بسکتبال جوانان زير 18 سال آسيا و انتخابي جهان در تايلند تيم ملي ايران با نتيجه 80 بر 50 تيم اندونزي را شکست داد.

در اين مسابقه اسحاق حاتمي فر و محمدامين درويش نژاد بازيکنان هرمزگاني تيم ملي عملکرد خوبي از خود به نمايش گذاشتند.

درويش نژاد که از ابتدا در ترکيب تيم ملي حضور داشت موفق به کسب 4 امتياز شد و حاتمي فر نيز که به عنوان بازيکن  تعويضي به ميدان رفت 7 امتياز براي تيم ايران کسب کرد ضمنا ملي پوشان جوان ايران در دومين مسابقه خود به مصاف تيم قزاقستان مي روند و آخرين بازي تيم ملي ايران در مرحله گروهي روز سه شنبه مقابل تيم ژاپن برگزار خواهد شد.

شايان گفتن است ، تيم ملي بسکتبال جوانان زير 18 سال ايران در گروه نخست مسابقات بسکتبال جوانان آسيا و انتخابي جهان به ميزباني تايلند با تيم هاي ژاپن، قزاقستان و اندونزي هم گروه است ضمن اين که تيم هاي اول تا چهارم مسابقات جوانان آسيا به مسابقات قهرماني جهان صعود خواهند کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 11:49:41
تعداد بازدید: 80
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی