گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:27:49
تعداد بازدید: 38
فرماندارقشم: بنای دولت بر بهره مندی ساکنین مناطق از عواید نفت وگاز است
email pdf word plus minus reset color
فرماندار شهرستان قشم گفت: استفاده از ظرفیت های حوزه نفت و گاز برای ارائه خدمات مطلوب اجتماعی مورد توجه دولت تدبیر و امید قرار دارد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم علیرضا نصری در حاشیه بازدید رئیس و اعضا کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از پروژه های نفت و گاز قشم اظهار کرد: مجموعه ای در وزارت نفت، مسوولیت عمران مناطق نفت خیز را بر عهده دارد.

وی، اجرای طرح هایی در حوزه آموزش، ورزش، بهداشت و عمران را ماموریت مجموعه مذکور ذکر و اضافه کرد: بهره مندی مردم استان های گاز و نفت خیز از منابع خدادی و مشاهده اثرات آن در زندگی یکی از مطالبات بحق ساکنین این مناطق است که دولت تدبیر و امید به جد پیگیر اجرای آن است.

فرماندار شهرستان قشم گفت: سفر اعضا کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به استان هرمزگان و شهرستان قشم با دعوت استاندار هرمزگان و نمایندگان ما در مجلس انجام پذیرفت نصری بیان کرد: آشنایی و جمع بندی مستقیم مسائل و مشکلات حوزه نفت و گاز توسط اعضا کمیسیون اترژی مجلس شورای اسلامی در تصویب قوانین، تامین بودجه و اعتبارات مورد نیاز، موثر خواهد بود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:27:49
تعداد بازدید: 38
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی