گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2999
تاریخ :1397/04/02 ساعت 09:13:38
تعداد بازدید: 150
براي مردم تبيين شود كه نياز است مسائل خود را از طريق ميز خدمت در ادارات پيگيري كنند
email pdf word plus minus reset color
«فرهنگ سازي و توجيه مناسب مردم در خصوص فعاليت ميز خدمت از سوي دستگاه هاي اجرايي و رسانه ها ضروری است، بايد اين موضوع براي مردم تبيين شود كه نياز است مسائل خود را از طريق ميز خدمت در ادارات پيگيري كنند».

عکس اصلی خبر

محمدرضاقنبرپور

محمدباقر كشفي در نشست هماهنگي با كاركنان ميز خدمت استانداري هرمزگان ضمن عنوان کردن این مطلب و برشمردن اهداف راه اندازي ميز خدمت در ادارات و دستگاه هاي اجرايي، عنوان كرد: تسريع و تسهيل در امور مردم و مراجعين به ادارات، جلوگيري از سرگرداني ارباب رجوع در دستگاه هاي اجرايي، حفظ كرامت و شان مردم در ادارات و رسيدگي مناسب تر به مسائل و درخواست هاي مردم از جمله اهداف اصلي راه اندازي ميز خدمت است. وي با بيان اينكه راه اندازي ميز خدمت موجب پيشگيري از بروز فساد اداري و جلوگيري از رانت و سواستفاده در ادارات مي شود، ادامه داد: خروجي نهايي كار ميز خدمت بايد جلب رضايت مردم و افزايش اعتماد نسبت به دستگاه هاي دولتي باشد. دستيار ارشد استاندار هرمزگان با تاكيد بر اينكه بايد از كارشناسان زبده و مطلع براي حضور در ميز خدمت استفاده شود، افزود: حضور بهترين كارشناسان در ميز خدمت موجب مي شود تا مسائل در بستر مناسبي پيگيري و به نتيجه برسد. كشفي با بيان اينكه شيوه فعاليت ميز خدمت معرف شخصيت هر دستگاه اجرايي است، تصريح كرد: از كارشناسان حاضر در اين ميز انتظار مي رود رفتار خوب و محترمانه با مردم داشته و با راهنمايي درست ارباب رجوع، پاسخ كارشناسانه و دقيق به درخواست هاي آنها بدهند و راهنمايي و پاسخ كارشناسان ميز خدمت به مردم بايد از موضع اقناعي باشد. وي بر ضرورت فرهنگ سازي و توجيه مناسب مردم در خصوص فعاليت ميز خدمت از سوي دستگاه هاي اجرايي و رسانه ها تاكيد كرد و بيان داشت: بايد اين موضوع براي مردم تبيين شود كه نياز است مسائل خود را از طريق ميز خدمت در ادارات پيگيري كنند.مشاور عالي استاندار هرمزگان با بيان اينكه ميز خدمت تاكنون به شكل آزمايشي در استانداري و ساير ادارات استان فعاليت خود را انجام داده است، اظهار داشت: رفع نواقص و ضعف هايي كه در اين مدت در خصوص فعاليت ميز خدمت به آنها پي برديم، بايد در دستور كار باشد تا از اول تير ماه كه اين طرح به شكل رسمي فعاليت خود را آغاز مي كند، مشكلات كمتري داشته باشيم.up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2999
تاریخ :1397/04/02 ساعت 09:13:38
تعداد بازدید: 150
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی