گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 09:04:26
تعداد بازدید: 13
امنيت از مولفه هاي پيشرفت يک جامعه مي باشد
email pdf word plus minus reset color
امنيت از مولفه هاي پيشرفت يک جامعه مي باشد، نيروي انتظامي با برقرار امنيت، نقش مهمي در توسعه فعاليت هاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي در شهرستان ايفا مي کند.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرنگارمااز شهرستان جاسک، مهندس محمد رادمهر  به مناسبت هفته نيروي انتظامي در مراسم صبحگاه مشترک نيروهاي نظامي و انتظامي که با حضور امام جمعه ، واعضاي شوراي تامين شهرستان برگزارگرديد گفت:هفته ناجا يادآور رشادت هاي شبانه روزي اين نيروي مقتدر جهت تامين امنيت است.

رادمهر مشارکت مردم را مهمترين عامل  پايداري امنيت دانست و افزود: تامين امنيت با مشارکت مردم محقق مي شود و ايران اسلامي به برکت نظام مقدس جمهوري اسلامي و ايثار و شهادت از امنيت مطلوبي برخوردار است.

وي بيان داشت: امنيت و آسايش مردم يکي از خدمات بارز نيروي انتظامي بوده و خدمات و تلاش اين نيرو در شهرستان جاسک  شايسته تقدير
 است.

فرماندار شهرستان جاسک در اين ديدار از فرماندهي انتظامي شهرستان وخدمات پرسنل نيروي انتظامي در تامين امنيت شهرستان تقدير و تشکر نمود وبيان داشت:امنيت و آسايش مردم يکي از خدمات بارز نيروي انتظامي بوده و خدمات و تلاش اين نيرو در شهرستان جاسک  شايسته تقدير است .

 وي اظهار داشت :امنيت از مولفه هاي پيشرفت يک جامعه مي باشد نيروي انتظامي با برقرار امنيت، نقش مهمي در توسعه فعاليت هاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي در شهرستان ايفا ميکند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 09:04:26
تعداد بازدید: 13
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی