گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2896
تاریخ :1396/09/21 ساعت 07:56:53
تعداد بازدید: 56
نمایش‌های «اعداد در بیابان» و «موغلی پناه» به جشنواره تئاتر فجر راه‌ یافت
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از راه‌یابی نمایش‌های «اعداد در بیابان» و «موغلی پناه» از هرمزگان به سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فجر خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش  تسنیم ، علیرضا درویش‌نژاد در جمع خبرنگاران از راه‌یابی دو گروه نمایشی از استان هرمزگان به سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر خبر داد و اظهار داشت: نمایش «اعداد در بیابان» به نویسندگی ابراهیم پشت‌کوهی و کارگردانی محمد سلامتی هرمزی به بخش مسابقه سی و ششمین جشنواره فجر راه یافت.

وی افزود: نمایش «موغلی پناه» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا داوری نیز در بخش مرور جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر پذیرفته شده است.

مدیرکل ارشاد استان هرمزگان با اشاره به شگفتی‌سازی هرمزگان در جشنواره‌های تئاتر فجر، بیان داشت: امسال برای نخستین بار یک تئاتر از جزیره هرمز به نام «اعداد در بیابان» به این مرحله راه می‌یابد و بدون تردید حضور این گروه می‌تواند شگفتی‌ساز جشنواره فجر شود.

درویش‌نژاد به نمایش «موغلی پناه» اشاره کرد و عنوان کرد: کارگردان این نمایش علیرضا داوری حضوری مستمر و مداوم در جشنواره‌های فجر داشته و می‌توان گفت که یکی از گروه‌های پرافتخار استان در این رویداد بین‌المللی است.

وی خاطرنشان کرد: هرمزگان در سال‌های اخیر حضوری موثر، مداوم و مستحکم در جشنواره تئاتر بین‌المللی فجر داشته است و این امر نشان از تلاش و توانمندی‌های گروه‌های نمایش استان هرمزگان دارد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2896
تاریخ :1396/09/21 ساعت 07:56:53
تعداد بازدید: 56
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی