گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3477
تاریخ :1399/06/20 ساعت 10:00:01
تعداد بازدید: 54
سرمایه‌گذاری یک و نیم میلیارد یورویی در منطقه ویژه خلیج فارس
email pdf word plus minus reset color
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی، صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: امسال بیش از یک و نیم میلیارد یورو در منطقه ویژه اقتصادی، صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس سرمایه‌گذاری شده است.

عکس اصلی خبر

حسن خلج طهرانی در دیدار با برخی از سرمایه گذاران، افزود: این سرمایه گذاری‌ها در صنایع پتروشیمی، معدنی و فلزی از جمله فولاد است .

وی بیان کرد: مرحله دوم گندله سازی مادکوش با ظرفیت تولید سالانه ۲و نیم میلیون تن گندله سنگ آهن، و مرحله دوم واحد فولاد سازی کاوه جنوب با ظرفیت تولید سالانه یک و دو دهم میلیون تن بیلت فولادی از بزرگ‌ترین طرح‌های در حال ساخت و نصب است .

خلج طهرانی با اشاره به اینکه مرحله نخست فولاد مبشر نور دریا با ظرفیت تولید سالانه یک و نیم میلیون تن شمش فولاد از دیگر طرح‌های مهم این منطقه است، اضافه کرد: شرکت پتروپالایش تسخیر با ظرفیت تولید ۳۶ هزار تن حلال‌های نفتی، تولید قیر شرکت پالایش نفت جی، فرو منگنز یکتا فولاد دوران و ساخت شرکت خدمات فنی و مهندسی امین تجارت هرمز از دیگر طرح‌های در حال ساخت و نصب است .

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس عنوان کرد: در حال حاضر ۱۴ طرح اقتصادی با پیشرفت کاری ۵۰ درصد، در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در حال انجام است.وی در پایان اظهار کرد: با دو سرمایه گذار خارجی نیز برای فعالیت در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس قرار داد منعقد شده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3477
تاریخ :1399/06/20 ساعت 10:00:01
تعداد بازدید: 54
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی