گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2993
تاریخ :1397/03/21 ساعت 10:00:22
تعداد بازدید: 154
سالاری پور دونده حاجی آبادی بر سکوی نخست ایستاد
email pdf word plus minus reset color
این دونده حاجی آبادی در مسابقات دو و میدانی قهرمانی استان و انتخابی مسابقات قهرمانی کشور مقام قهرمانی ماده 100متر بزرگسالان را به خود اختصاص داد.

عکس اصلی خبر

محمد قره گزلو – ندای هرمزگان

علی سالاری پور دونده حاجی آبادی توانست  در مسابقات دو و میدانی قهرمانی استان هرمزگان و انتخابی مسابقات قهرمانی کشور با اقتدار از تمامی دونده ها پیشی بگیرد و مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را در پرونده ورزشی اش به ثبت رساند.

مسابقات دو و میدانی قهرمانی استان هرمزگان و انتخابی مسابقات قهرمانی کشور در پست دو و میدانی مجموعه خلیج فارس با حضور دو و میدانی کاران سراسر استان برگزار گردید و علی سالاری پور دونده حاجی آبادی موفق شد مقام قهرمانی این مسابقات را  در ماده 100 متر رده سنی بزرگسالان  استان هرمزگان را از آن خود نماید و جهت حضور در مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور که  در تاریخ  27 و 28 خرداد در مشهد  برگزار می گردد، به همراه تیم منتخب دو و میدانی استان هرمزگان در این رقابت ها حضور یابد..

شایان ذکر است ، که علی سالاری پور از استعداد های دو و میدانی  استان در شهرستان حاجی آباد می باشد که در چندین مقام قهرمانی و نایب قهرمانی  را در مسابقات کشوری کسب نموده است. این  دونده که اهل روستای آشکارا شهرستان حاجی آباد می باشد موفقیت خود را مدیون حمایت و پیگیری های محمود جعفری و تلاش مربیان از جمله حقیقت نژاد  و همچنین هیئت دو و میدانی استان برشمرد

گروه ورزشی روزنامه ندای هرمزگان برای این دونده  ساعی و کوشا آرزوی موفقیت می نماید.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2993
تاریخ :1397/03/21 ساعت 10:00:22
تعداد بازدید: 154
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی