گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3446
تاریخ :1399/05/06 ساعت 10:36:09
تعداد بازدید: 19
ذبح گوسفند در روز عید قربان بارعایت مسائل شرعی و بهداشتی انجام شود
email pdf word plus minus reset color
فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: ناظرین بهداشت و دامپزشکی در کشتارگاه نظارت و حضور فعال داشته باشند.

عکس اصلی خبر

عزیزاله کناری در نشست مشترک ستاد مدیریت بیماری کرونا و کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان بندرعباس، افزود: ذبح گوسفند هر ساله در روز عید سعید قربان در شهرستان بندرعباس صورت می گیرد که بخشی از آن در کشتارگاه بندرعباس و بخشی در کشتارگاه قلعه قاضی انجام می شود که باید ادارات مرتبط نظارت لازم را بر رعایت نکات شرعی و بهداشتی آن داشته باشند .

وی اظهار کرد: کلیه افرادی که در کشتارگاه ها فعالیت دارند باید از ماسک استفاده کنند و ماسک برای استفاده مراجعه کنندگان محیا باشد و همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی ضروری است .

کناری با تأکید بر اینکه ناظرین و بازرسین بهداشت و دامپزشکی باید از ابتدای صبح حضور فعال داشته باشند، بیان کرد: لازم است در سطح شهر اطلاع رسانی صورت گیرد تا مردم برای مراجعه به کشتارگاه از بردن همراه خودداری کنند تا باعث شلوغی در محیط کشتارگاه نشود .

عالی ترین مقام دولت در شهرستان بندرعباس تصریح کرد: حوزه انتظامی نیز در محل های کشتار  مستقر تا امنیت برقرار شود و همچنین پلیس راه و راهور پوشش کامل ترافیکی درون شهری و برون شهری را داشته باشند./ایرنا


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3446
تاریخ :1399/05/06 ساعت 10:36:09
تعداد بازدید: 19
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی