گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3161
تاریخ :1397/12/26 ساعت 08:47:04
تعداد بازدید: 102
ناوگروه 60 اطلاعاتي، عملياتي و آموزشي نداجا در بندرعباس پهلو گرفت
email pdf word plus minus reset color
با استقبال فرماندهان نظامي و لشگري استان ناوگروه 60 اطلاعاتي، عملياتي و آموزشي نداجا در بندرعباس پهلو گرفت.

عکس اصلی خبر

به گزارش مهر، ديروز مراسم استقبال از ناوگروه 60 اطلاعاتي، عملياتي و آموزشي نداجا متشکل از ناوشکن بايندر، ناو لجستکي لاوان و ناو لجستيکي بوشهر که بعد از گذشت 52 روز و طي مسافت 5600 مايل دريايي و حضور در بنادر کلمبو کشور سريلانکا و مسقط کشور عمان به کشور بازگشت صبح امروز با حضور دکتر همتي استاندار استان هرمزگان، دريادار دوم افشين تاشک فرمانده قرارگاه ناوگان جنوب نداجا و جمعي از فرماندهان در منطقه يکم امامت نداجابرگزار شد. در حاشيه برگزاري مراسم استقبال از ناوگروه 60 نداجا دکتر همتي استاندار استان هرمزگان گفت: حضور در آبهاي دور توسط ناوگان نيروي دريايي ارتش نشان دهنده عزت مردم ايران و اقتدار نيروهاي مسلح ميباشد.

وي خاطر نشان کرد: امروز مردم ايران با آرامش در سواحل و مرزهاي آبي اين سرزمين متمدن و کهن زندگي ميکنند که اين آرامش به دليل داشتن يک نيروي دريايي مقتدر است که اين نيروي دريايي با صلابت باعث برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران در آبهاي دور دست و حفظ منافع کشور ايران در عرصههاي بين المللي شده است. در ادامه اين مراسم دريادار دوم افشين تاشک فرمانده قرارگاه ناوگان جنوب نداجا گفت: در راستاي اجرايي شدن منويات و فرمايشات رهبري مبني بر راهبردي بودن نيروي دريايي ارتش، گسترش حوزه ماموريت و مبارزه با پديده شوم دزدي دريايي نيروي دريايي ارتش از سال 88 تا به امروز با اعزام 60 ناوگروه موفق به حفظ و حراست از منافع نظام جمهوري اسلامي ايران در آبهاي دور دست، اسکورت 6000 هزار نفتکش و توسعه ديپلماسي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران شده است.

دريادار دوم افشين تاشک در پايان خاطر نشان کرد: به اهتزاز درآوردن پرچم ملي مذهبي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، ارائه توان عملياتي نيروي دريايي ارتش در محدوده آبهاي دور دست و بين المللي، آشنا نمودن دانشجويان با سامانههاي موجود در يگانهاي شناور، انتقال پيام صلح و دوستي به کشورهاي منطقه، تامين امنيت تردد کشتيهاي تجاري و نفتکش با خط مشي گرفتن از امام حسين (ع) از مهمترين اهداف اين ناوگروه بوده است. شايان ذکر است ناوگروه 61 اطلاعاتي عملياتي نداجا متشکل از ناوشکن سبلان و ناو لجستيکي بندرعباس جهت به احتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران درپهنه آبهاي بين الملل به ماموريت دريانوردي اعزام شد.

استاندار هرمزگان:

حضور در آب هاي دوردست نشان دهنده اقتدار نظام اسلامي است

 استاندار هرمزگان گفت: حضور در آب هاي دور دست توسط ناوگان نيروي دريايي ارتش نشان دهنده اقتدار و عزت مردم ايران و نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي است.

به گزارش ايرنا، فريدون همتي در آيين استقبال از ناوگروه 60 نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي اظهار داشت: امروز مردم ايران با آرامش در سواحل و مرزهاي آبي کشور زندگي مي کنند که اين آرامش به دليل داشتن يک نيروي دريايي مقتدر است.

وي ادامه داد: اين نيرو با صلابت پرچم جمهوري سلامي را در آب هاي دور دست برافراشته و حفاظ منافع کشور در عرصه هاي بين المللي است. ناوگروه 60 اطلاعاتي، عملياتي و آموزشي نداجا متشکل از ناوشکن بايندر،ناو لجستکي لاوان و ناو لجستيکي بوشهر که بعد از گذشت52 روز و طي مسافت 5600 مايل دريايي و حضور در بنادر کلمبو کشور سريلانکا و مسقط کشور عمان به کشور بازگشت.

 ناوگروه شصتم نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي صبح امروز با استقبال با حضور دکتر همتي استاندار استان هرمزگان، دريادار دوم افشين تاشک فرمانده قرارگاه ناوگان جنوب نداجا و جمعي از فرماندهان در منطقه يکم امامت نداجا در بندرعباس پهلو گرفت. همچنين در پايان اين آيين ناوگروه 61 اطلاعاتي عملياتي نداجا متشکل از ناوشکن سبلان و ناو لجستيکي بندرعباس جهت به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران درپهنه  آب هاي بين الملل به ماموريت دريانوردي اعزام شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3161
تاریخ :1397/12/26 ساعت 08:47:04
تعداد بازدید: 102
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی