گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 08:14:07
تعداد بازدید: 86
قهرمانی تیم تربیت در مسابقات فوتبال گل هندبالی در شهرستان حاجی آباد
email pdf word plus minus reset color
تربیت قهرمان مسابقات فوتبال گل هندبالی گرامیداست هفته بصبرت در شهرستان حاجی آباد شد .

عکس اصلی خبر

 گروه ورزش

 به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی اباد ، به مناسبت 9 دی«هفته بصیرت » یک دوره مسابقات فوتبال گل هندبالی با حضور 5 تیم ،تربیت ،میعاد ، امیریاسین نوین ،یاران یونس و شاهین حاجی آباد در رده سنی جوانان در چمن مصنوعی گود کهنویئه برگزار گردید که با قهرمانی تیم فوتبال تربیت به پایان رسید .

بنا به اظهارات ایرج رشیدی مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی  شاهین و مسوول برگزاری مسابقات ، هدف از برگزاری مسابقات را  گرامیداشت هفته بصیرت و حماسه 9 دی، و ایجاد  اتحاد و همدلی بین جوانان در جهت تحکیم بنیه اعتقادی و معنوی آنان و ایجاد روحیه نشاط و ترغیب این قشر از جامعه به انجام دادن ورزش ها، فعالیت های مناسب دانست و ایجاد شور و نشاط و همچنین رقابت در بین جوانان در محله های کم برخوردار بیان  کرد و گفت : این رقابت ها با حضور 5 تیم از مورخه 6/10/96 لغایت 10/10/96 به صورت دوره ای و انجام 10بازی در رده سنی جوانان برگزار گردید که تیم های فوتبال تربیت ،میعاد و یاران یونس به عناوین اول تا سوم این رقابت ها دست یافتند.

 گفتنی است ، از پدیده این مسابقات علیرضا کرم پور بازیکن با استعداد و آینده دار باشگاه فرهنگی و ورزشی شاهین حاجی آباد نیز تقدیر به عمل آمد .

رشیدی .همچنین بیان داشت : در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور فرهادی نماینده و مسوول دفترامام جمعه  شهرستان ، ارشد رئیس اداره ورزش و جوانان ، دره شیری رئیس شورای شهر حاجی آبادبرگزار گردید، به تیم های اول تا سوم مسابقات کاپ یاد بود و لوح تقدیر اهداء گردید ضمن این که مختاری امام جمعه شهرستان به رسم یاد بود با اهداءلوح تقدیر از  تمامی عوامل برگزار کننده مسابقات تقدیر به عمل آورد همچنین از طرف شورای اسلامی شهر حاجی آباد یک دست لباس ورزشی به تیم شاهین حاجی آباد اهداءگردید.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 08:14:07
تعداد بازدید: 86
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی