گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 09:35:23
تعداد بازدید: 16
فضاي آموزشي مناسب براي دانش آموزان ايجاد شود
email pdf word plus minus reset color
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان بندرعباس به رياست احمد پويافر فرماندار در محل سالن کنفرانس اين فرمانداري برگزار شد.

عکس اصلی خبر

فرماندار بندرعباس در اين جلسه ضمن عرض تبريک کسب  رتبه هاي  تک رقمي کنکور سراسري دو  دانش شهرستان بندرعباس اظهار داشت : کسب رتبه هاي هفتم و نهم گروه آزمايشي علوم رياضي توسط علي سالارحسيني و احمد سليمي از استان هرمزگان شهرستان بندرعباس را در آزمون سراسري سال 1397 به اين دو جوان عزيز،خانواده هاي محترم و معلمان پرتلاش و گرامي ايشان و مسئولان آموزش و پرورش استان و شهرستان بندرعباس تبريک گفته و اميدوارم شاهد موفقيت روز افزون اين عزيزان و ديگر جوانان استان در عرصه هاي ديگر باشيم.

وي در ادامه بيان داشت: آموزش و پرورش نهادي مقدس و تعليم و تربيت اثر گذارترين ركن هر جامعه است كه آحاد اجتماع با آن ارتباط تنگاتنگ دارند و هرچه سطح دانش ارتقاء يابد آسيبهاي اجتماعي و فرهنگي كاهش مي يابد و رشد و توسعه همه جانبه در كشور سرعت چشمگيرتري به خود خواهد گرفت .

رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان گفت : براي توسعه و ساخت و تجهيز مدارس بايد از همه ظرفيت هاي موجود استفاده کرد و دراين راستا آموزش و پرورش به عنوان يکي از مقوله هاي مهم اجتماعي و زير بناي توسعه اجتماعي در اولويت است.

احمد پويافر در پايان تصريح کرد: بايد تلاش شود تا با همکاري و مساعدت دستگاهها بتوانيم فضاي آموزشي مناسبي را براي دانش آموزان شهرستان ايجاد نماييم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 09:35:23
تعداد بازدید: 16
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی