گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3439
تاریخ :1399/04/28 ساعت 10:45:20
تعداد بازدید: 292
جدایی کاوه رضایی از تیم بروژ قوت گرفت
email pdf word plus minus reset color
انتشار تصویر جمعی بازیکنان تیم فوتبال «کلوب بروژ» بدون حضور بازیکن ایرانی این تیم نشان از آن دارد که «کاوه رضایی» در فصل بعدی رقابت‌ها باید با پیراهن تیم دیگری به میدان برود.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

ایرنا «کاوه رضایی» بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران  فصل پیش به خاطر عملکرد نه چندان خوبش در تیم «کلوب بروژ» مجبور شد به صورت قرضی به تیم فوتبال شارلوا برود و عملکرد چشمگیری در این تیم داشت. در حالی که این بازیکن منتظر اعلام نظر باشگاه در مورد تکلیفش در فصل بعد بود تیم «کلوب بروژ» با انتشار تصویری موضع رسمی‌اش را درباره آینده کاوه رضایی اعلام کرد .

در تصویر جمعی که از بازیکنان بروژ منتشر شده است عکسی از رضایی دیده نمی‌شود و این امر موجب  شده تا رسانه‌ها شائبه جدایی وی مطرح کنند .

این شائبه زمانی قوت می گیرد که پس از بازگشت مهاجم ایرانی بروژ به تمرینات این تیم «فیلیپه کلمنت»، سرمربی بروژ از وی در دیدارهای تدارکاتی نیز استفاده نکرد

گفته می شود مقصد بعدی رضایی تیم «آنتورپ» بلژیک است. این تیم به تازگی «علیرضا بیرانوند» دروازه‌بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران را نیز به خدمت گرفته است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3439
تاریخ :1399/04/28 ساعت 10:45:20
تعداد بازدید: 292
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی