گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3446
تاریخ :1399/05/06 ساعت 10:49:55
تعداد بازدید: 195
«جهش تولید» نیازمند برخورد بدون اغماض با «قاچاق» است
email pdf word plus minus reset color
رئیس دادگستری شهرستان رودان گفت:برای تحقق جهش تولید، نیازمند حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذاران و واحدهای تولیدی با برخورد جدی و بدون اغماض با پدیده شوم قاچاق هستیم.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرگزاری فارس از رودان، موسی اخلاقی‌فر در نشست با فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران این شهرستان اظهار داشت: برای اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری در تحقق رونق و جهش تولید به یک عزم ملی و همگانی از سوی تمامی دستگاه‌های اجرایی نیاز داریم .

وی در ادامه جهش تولید را بر مبنای افزایش میزان تولید ندانست و رفع موانع تولید، شناسایی ظرفیت‌های اقتصادی، جذب سرمایه‌گذاران و کارآفرینان برای راه‌اندازی بنگاه‌های تولیدی، اعطای تسهیلات کم‌بهره و تامین امنیت سرمایه‌گذاران را از مهم‌ترین ارکان تحقق جهش تولید برشمرد .

اخلاقی‌فر تصریح کرد: برخورد جدی با متخلفین نظام اقتصادی بر وفق مقررات مهمترین اولویت دستگاه قضا برای مقابله با فساد در راه تحقق جهش تولید است .

رئیس دادگستری شهرستان رودان خاطرنشان ساخت: همه دستگاه‌های مسؤول باید نهایت تلاش خود را برای مقابله و مبارزه بی‌امان با ورود و عرضه کالاهای قاچاق به‌عنوان یکی از مؤلفه‌های اصلی تحقق جهش تولید به کار گیرند .

وی خواستار ورود حمایت همه‌جانبه دستگاه‌های اجرایی شهرستان از واحدهای تولیدی فعال در رودان شد و تأکید کرد: باید دستگاه‌ها با راهکارهای مناسب به هر نحو ممکن از تعطیلی واحدهای تولیدی جلوگیری کنند .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3446
تاریخ :1399/05/06 ساعت 10:49:55
تعداد بازدید: 195
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی