گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3478
تاریخ :1399/06/22 ساعت 12:01:35
تعداد بازدید: 139
معارفه رییس هیات گلف شهرستان بستک
email pdf word plus minus reset color
معارفه رییس هیات گلف شهرستان بستک با حضور مسوولین و رییس هیات گلف استان هرمزگان در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

معارفه اولین رییس هیات گلف شهرستان بستک با حضور قتالی فرماندار،برلس رییس اداره ورزش وجوانان، گرکوهی شهردار شهر کوهیج و بیژن شبانکاره رییس هیات گلف استان هرمزگان در فرمانداری این شهرستان برگزار گردید .

در این جلسه فرماندار شهرستان بستک ضمن استقبال از رشته گلف در این شهرستان بیان داشت : با توجه به استعدادهای خوبی که در شهرستان بستک وجود دارد می توانند با برنامه ریزی دقیق جایگاه خوبی را در استان به خودشان اختصاص دهند .

 بیژن شبانکاره نیز تصریح کرد : رشته گلف از دوسالی که وارد هرمزگان شده با استقبال چشمگیری مواجه گردیده است. وی بیان داشت:  هیات استان آمادگی کامل دارد تا در بحث آموزش به شهرستان بستک که در ابتدای راه می باشد آموزشی های لازم را بدهد .

گفتنی است ؛ به پیشنهاد یوسف برلس رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک فهیم خوری از فعالین عرصه اجتماعی به عنوان رییس هیات گلف شهرستان بستک معرفی شد تا به عنوان اولین رییس این هیات در شهرستان بستک باشد ضمن این که وی حکم خود را از  قتالی فرماندار شهرستان و بیژن شبانکاره رییس هیات گلف استان دریافت کرد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3478
تاریخ :1399/06/22 ساعت 12:01:35
تعداد بازدید: 139
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی