گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3059
تاریخ :1397/07/15 ساعت 08:15:46
تعداد بازدید: 51
مديركل تعاون و كار هرمزگان: 166 ميليارد تومان تسهيلات اشتغال روستايي در هرمزگان پرداخت شد
email pdf word plus minus reset color
مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي هرمزگان گفت: با اجرای طرح حمایت از توسعه وایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی وعشایری، 289 میلیارد تومان تسهیلات به استان اختصاص داده شده است كه از زمان ابلاغ اعتبارات تاكنون، 166 ميليارد تومان به 341 طرح پرداخت شده است.

عکس اصلی خبر

سليمي با اشاره به اينكه اين تسهيلات از محل صندوق توسعه ملی در بخش‌های مختلف اقتصادی اعطا مي شود، افزود: از مجموع طرح هاي ثبت شده در سامانه كارا، 626 پرونده در دبيرخانه كارگروه به مبلغ بيش از 608 ميليارد تومان تاييد شده كه از اين تعداد 518 طرح با مبلغ 504 ميليارد تومان به بانكها ارسال شده است.

وي اضافه كرد: بيشترين طرحهاي تاييد شده مربوط به بخش كشاورزي با 353 طرح است.

مهندس سليمي در خصوص تسهيلات اشتغال فراگير بيان داشت: برای اجرای طرح اشتغال فراگیر در استان نيز ۳۵۲ میلیارد تومان تسهیلات بانکی در نظر گرفته شده است كه از 134 طرح تاييد شده 110 طرح به مبلغ بيش از 146 ميليارد تومان به بانكهاي عامل ارسال شده كه از اين تعداد، 17 طرح مصوب شده كه تاكنون تسهيلات سه طرح پرداخت شده است.

متقاضیان برای بهره مندی از تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی باید در سامانه کارا به نشانی  Kara.mcls.gov.ir ثبت نام کنند كه پس از تائید طرح، کمیته‌های فنی ابعاد طرح را به لحاظ کیفی و کمی مورد بررسی قرار می‌دهند و پس از تائید نهایی، طرح برای تأمین اعتبار به بانک معرفی و پس از بررسی در صورت داشتن توجیه فنی و اقتصادی، طرح در نوبت دریافت وام اشتغال قرار می‌گیرد.                                                        


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3059
تاریخ :1397/07/15 ساعت 08:15:46
تعداد بازدید: 51
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی