گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2940
تاریخ :1396/11/25 ساعت 07:51:28
تعداد بازدید: 24
سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان: اعضای هیات علمی از ارکان اصلی دانشگاه محسوب می شوند
email pdf word plus minus reset color
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر محمد خیری سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در نشست صمیمی با اعضای هیأت علمی دانشگاه، گفت: روش مدیریتی بنده بر مبنای هدف می باشد و از اعضای هیات علمی و کارکنان خواست، تلاش کنند تا دانشگاه به جایگاه مطلوب خود برسد.

عکس اصلی خبر

دکتر خیری اظهار داشت: اعضای هیأت علمی دانشگاه علی رغم همه ی پیشرفت های که در حوزه فناوری اطلاعات و دانش به وقوع پیوسته، همچنان منبع اصلی دانشگاه هستند.

وی خاطر نشان کرد: امروزه، ما در محیط اقتصاد دانش محور زندگی می کنیم که اصلی ترین دارایی های آن همانا هوش، درک و فهم، مهارت و دانش کارکنان است  که متاسفانه در گذشته از ماشین آلات و ساختمان ها به عنوان دارایی توجه می شد.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان خاطر نشان کرد: امروزه، مدیریت دانش جزء کلیدی  هر دانشگاه و سازمان به شمار می رود.

 دکتر خیری در بخش دیگری از سخنان خود از سومین کنفرانس ملی هزاره سوم و علوم انسانی در تاریخ 17 اسفند 1396 توسط دانشگاه پیام نور هرمزگان خبر داد وی افزود: کلیه مقالات در پایگاه سیولیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد. در پایان اعضای هیات علمی دانشگاه نقطه نظرات، پیشنهادات و مسائل خود را مطرح کردند و پاسخ آن نیز از معاونت و ریاست دانشگاه دریافتکردند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2940
تاریخ :1396/11/25 ساعت 07:51:28
تعداد بازدید: 24
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی