گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 09:28:56
تعداد بازدید: 275
جسارت خبرنگار
email pdf word plus minus reset color
در جهان امروز شفافيت شيشه ي سياست، فرهنگ و اجتماع، مرهون روزنامه نگاران و خبرنگاراني است که براي پيگيري مطالبات مردم، جان بر کف، صحنه هاي مختلف حيات را رصد مي کنند.

عکس اصلی خبر

عباس فضلي


 از طرفي بيشترين ضربات و تلفات در جهان جديد هم متوجه اين قشر زحمتکش و پرتلاش است. تقابل اين دو پديده بيانگر اين معناست که عده اي در پي مخفي کردن اطلاعات و عملکرد خود هستند و در مقابل پاره اي در صدد افشاگري ناسفته هاي آنها بر مي آيند. کشاکش اين رويکرد محصولي است که مردم در جهت نهادينه شدن دمکراسي، از آن بهره مي گيرند. امروزه مصاديق بارزي چون فساد در فيفا و ولنگاري هاي جهان سينما و پشت پرده هاي سياست مزورانه دولتمردان، توسط خبرنگاران کشف و در معرض ديد عموم قرار گرفته است.

 ايستادگي و تداوم دمکراسي در جهان معاصر در گرو رکن چهارمي است که با تلاش خبرنگاران و اطلاع رساني به موقع آنان محقق مي شود. شخصا ستايشگر خبرنگاراني هستم که جسارت ورود و سرکشي به دالان سياست هاي پنهان مديراني را دارند که منافع فردي را بر مصالح جمعي ترجيح مي دهند. و همواره خبرنگاران چاپلوسي را  نکوهش مي کنم که با بافتن دروغ هاي بزرگ، در پوشاندن حقيقت، رياکاري هاي مسئولان را به رخ مي کشند. 


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 09:28:56
تعداد بازدید: 275
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی