گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3143
تاریخ :1397/12/01 ساعت 09:16:09
تعداد بازدید: 71
قدرداني دفتر رئيس جمهور از استقبال مردم هرمزگان از کاروان دولت
email pdf word plus minus reset color
دفتر رئيس جمهوري اسلامي ايران در پيامي با قدرداني از استقبال صميمي مردم استان هرمزگان از کاروان دولت تدبير و اميد، ابراز اميدواري کرد که با اجرايي شدن کامل طرحهاي مصوب دولت در سفرهاي استاني و استفاده مطلوب از نيروهاي بومي، توجه بايسته به استعدادهاي سرزميني و حمايت بيشتر از توان بخش خصوصي، اين استان بيش از پيش پيشرفت کرده و توسعه يابد.

عکس اصلی خبر

متن پيام دفتر رئيس جمهوري اسلامي ايران به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

در آغاز پنجمين دهه از حيات بالنده انقلاب اسلامي، حضور در ميان مردم مومن و سرافراز استان هرمزگان، توفيق و فرصت ارزشمند ديگري براي کاروان دولت تدبير و اميد بود. 

آنچه سفر به سواحل زيباي هرمزگان و مشاهده شکوه خليج هميشه فارس با جزاير پر طراوتاش را در خاطر ماندگار مينمايد، خونگرمي و مهرباني کمنظيري است که در اين خطه موج ميزند. روحيهاي که ريشه در تاريخ، فرهنگ و باورهاي عميق مذهبي و بومي مردم اين استان دارد. ديدار با چنين مردماني و آشنايي نزديک با مسائل و مشکلات آنان که زندگي خود را با سربلندي و مرزباني از خليج فارس توأم نمودهاند، همواره روحيهبخش و خاطرهانگيز است.

با عنايت به نگاه ويژه دولت تدبير و اميد به اين استان استراتژيک، و پيرو مصوبات سفرهاي استاني قبلي، در اين سفر نيز بهرهبرداري از طرحها و پروژههاي مهم زيربنايي، صنعتي، عمراني و کشاورزي ازجمله افتتاح فاز سوم پالايشگاه ستاره خليج فارس، طرح گازرساني به شهرستانهاي استان، گسترش مزارع پرورش و توليد ماهي و ميگو، سامانههاي نوين آبياري، توسعه بندر لنگه، تکميل بزرگراه ساحلي منطقه و ساير اقدامات لازم، مورد توجه قرار گرفت؛ که به ياري خدا با عملياتي شدن اين طرحها و برنامهها، شاهد تحولي بنيادي در عرصه پيشرفت و آباداني استان خواهيم بود. همچنين در اين سفر با حضور رياست محترم جمهوري، از زيردريايي فاتح نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران رونمايي شد که اين موفقيت، گام ارزنده و ارزشمند ديگري در جهت خودکفايي در صنايع دريايي و ارتقاي توان دفاعي کشور بود.

به پاس استقبال صميمي مردم استان از کاروان دولت تدبير و اميد، از اقشار مختلف مردم استان به خصوص مردم پرتلاش بندرلنگه، بستک و خمير، ائمه جمعه و جماعات، نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي، خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران، شخصيتهاي علمي، فرهنگي و مذهبي، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه، صدا و سيماي استان، نيروهاي امنيتي، نظامي و انتظامي و ساير اقشار و گروههاي سياسي و اجتماعي استان قدرداني مي کنيم.

اميد است با اجرايي شدن کامل طرحهاي مصوب دولت در سفرهاي استاني و استفاده مطلوب از نيروهاي بومي، توجه بايسته به استعدادهاي سرزميني و حمايت بيشتر از توان بخش خصوصي، شاهد پيشرفت و توسعه پايدار و روزافزون در اين استان مهم باشيم.

دفتر رئيس جمهوري اسلامي ايران


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3143
تاریخ :1397/12/01 ساعت 09:16:09
تعداد بازدید: 71
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی