گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:40:58
تعداد بازدید: 25
کمبود آب آشامیدنی پنج روستای بخش احمدی مرتفع میشود
email pdf word plus minus reset color
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان گفت: با پيگيری های بخشدار احمدی، بزودی مشکل کمبود آب آشامیدنی روستاهای بانگود، پاشغ، میرحسینی، حشم بلم و کهنوج حل خواهد شد.

عکس اصلی خبر

عبدالحمید حمزهپور در دیدار با بخشدار احمدی ضمن بیان اقدامات انجام شده در حوزه آبرسانی روستایی شهرستان حاجیآباد و بخش احمدی عنوان داشت: پروژه آبرسانی روستاهای سراح، جلالی و زمین سیاه پیمانکار آن مشخص و بزودی عملیات اجرایی آن جهت تکمیل آغاز خواهد شد. وی تصریح کرد: همچنین جهت تکمیل فاز دوم پروژه آبرسانی دهستان کوهشاه؛ امور اداری آن جهت انتخاب پیمانکار در حال انجام میباشد.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی هرمزگان، با اعلام اتمام عملیات حفر چاه جدید جهت تامین آب شرب حوزه داخلی یادآور شد: بهزودی این چاه هم وارد مدار خواهد شد و مشکل کمبود آب آشامیدنی روستاهای بانگود، پاشغ، میرحسینی، حشم بلم و کهنوج حل خواهد شد.

محمد سالاریپور بخشدار احمدی نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و اقدامات مجموعه آب و فاضلاب روستایی شهرستان حاجیآباد و استان تصریح کرد: با توجه به شروع فصل گرما و نیاز بیشتر به آب و اتمام پروژه آبرسانی روستاهای سراحجلالی و زمینسیاه و پروژه آبرسانی چاله الیاس، شهرک آبنوغ، باغ چنار و بنهدان در دهستان کوهشاه که از جمله طرحهای اولویتدار منطقه میباشد امیدواریم با همت مسؤولان آب و فاضلاب  روستایی در آیندهای نزدیک به بهرهبرداری برسد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:40:58
تعداد بازدید: 25
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی