گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3073
تاریخ :1397/08/07 ساعت 09:42:08
تعداد بازدید: 36
بستک مي تواند نقطه اتصالي براي گردشگري و تجارت باشد
email pdf word plus minus reset color
فريدون همتي پيش در آئين تکريم و معارفه فرماندار شهرستان بستک با بيان اينکه ويژگي هاي بسيار برجسته اي در شهرستان بستک وجود دارد، گفت: مردم شهرستان بستک در انجام کارهاي خير و مشارکت در امور عمومي جامعه در کشور نمونه هستند و در عرصه سياسي و انتخابات نيز همواره مشارکت مردم بستک زبانزد بوده است؛ بستک مي تواند نقطه اتصالي براي گردشگري و تجارت باشد.

عکس اصلی خبر

وي ادامه داد: ايران به بستک و بستک به ايران افتخار مي کند و اين شهرستان از مردمي بسيار خوب و علماي نقش آفرين در هدايت جامعه و جوانان، تقويت روحيه ملي و وفاداري به کشور برخوردار است.

استاندار هرمزگان با تاکيد بر اينکه بايد همه براي ساختن و آباداني اين کشور تلاش کنيم و توطئه هاي دشمنان را خنثي نمائيم، افزود: ملت ايران در دفاع از اين سرزمين اسلامي حاضرند جان خود را فدا کنند و با هوشياري و هوشمندي و نگاه آرماني که ملت ايران در کنار مسئولان دارند و در سايه اقتدار نيروهاي مسلح، عظمتي براي کشور ما به وجود آمده که براي همه ايرانيان مايه افتخاراست.

همتي تصريح کرد: مردم ما در عين داشتن تنوع فکري و مذهبي، وحدت و يکپارچگي دارند و زير سايه نظام جمهوري اسلامي ايران زندگي مي کنند و اين راهي که ملت ايران انتخاب کرده موجب خواهد شد در تاريخ همواره زنده بمانيم.

وي گفت: دشمن تاکنون هر توطئه و تهديدي را بر عليه کشور ما به کار برده اما موفق نبوده است و ملت ما آماده است که محکم تر از گذشته، حرکت خود براي تلاش و کار و سازندگي کشور را به جلو ببرد.

نماينده عالي دولت در استان هرمزگان با بيان اينکه آمريکا براي فشار بيشتر بر ملت ايران از برجام خارج شد، اظهار داشت: با تدبير مقام معظم رهبري و اقدامات و برنامه هاي دولت، کشور ما راه درستي را انتخاب کرد و شاهد هستيم که امروز ديگر تحريم هاي سازمان ملل و اروپا بر عليه کشور ما وجود ندارد.

همتي با بيان اينکه برنامه هاي خوبي براي شهرستان بستک در نظر داريم، خاطرنشان کرد: شهرستان بستک داراي موقعيت مهمي است و مي تواند نقطه اتصالي براي گردشگري و تجارت و فعاليت هاي مختلف باشد. وي با تاکيد بر اينکه بايد به سرعت زيرساخت هاي شهرستان بستک تکميل شوند تا مردم در اين شهرستان سرمايه گذاري داشته باشند، تصريح کرد: خيرين اين شهرستان با انجام کارهاي بزرگ و مهم به کمک دولت آمده اند و ما به عنوان خادمان مردم قدردان آنها هستيم.

استاندار هرمزگان احداث جاده بستک به جناح تا چارک، گاز رساني و تامين آب پايدار شهرستان بستک از طريق شيرين سازي آب دريا و انتقال آن به اين شهرستان را از جمله برنامه هاي مهم براي بستک برشمرد.

همتي با بيان اينکه به آينده بستک اميد زيادي دارم، اضافه کرد: استعدادهاي بسياري در ميان مردم اين شهرستان وجود دارد.

وي گفت: انتظار ما از فرمانداران اين است که به طور دائم برنامه هاي اقتصادي، سياسي، اجتماعي و فرهنگي هر شهرستان را سازماندهي و مسائل را خوب منتقل کنند.

نماينده عالي دولت در استان هرمزگان بيان داشت: اولويت دولت، اقتصاد و ايجاد اشتغال براي جوانان است و در اين راستا بايد تشويق و حمايت جدي از سرمايه گذاران داشته باشيم که نقش فرمانداران و مسئولان شهرستان در اين خصوص بسيار مهم است.

در پايان اين مراسم از زحمات عبدالله پرتابيان فرماندار سابق بستک قدرداني و سيد شمس الدين قتالي به عنوان سرپرست جديد فرمانداري شهرستان بستک معرفي شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3073
تاریخ :1397/08/07 ساعت 09:42:08
تعداد بازدید: 36
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی