گروه: حوادث
شماره روزنامه:2956
تاریخ :1397/01/18 ساعت 09:24:44
تعداد بازدید: 108
مدیرعامل آتش نشانی بندرعباس: حریق انبار پلاستیک و اسباب بازی در بندرعباس مهار شد
email pdf word plus minus reset color
مدیرعامل آتش نشانی بندرعباس گفت: انبار پنج طبقه اسباب بازی و پلاستیک واقع در میدان برق پشت بانک سپه بندرعباس دچار حریق شد.

عکس اصلی خبر

آتش پاد فرجام دانش در گفتگو با مهر در مورد علت وقوع آتش سوزی در انبار اسباب بازی و پلاستیک در حوالی فلکه برق بندرعباس بیان داشت: صبح چهارشنبه از ساعت ۱۰:۳۰ انبار پنج طبقه اسباب بازی و پلاستیک واقع در میدان برق پشت بانک سپه بندرعباس دچار حریق شد. تیم های امدادی پس از اعلام وقوع حادثه بلافاصله در محل حادثه حضور یافتند.

وی عنوان کرد: با تلاش آتش نشانان حریق در ساعت ۱۱:۱۰ مهار شد و تیم های کارشناسی جهت مشخص شدن علت اصلی آتش سوزی در محل حضور دارند.

دانش خاطرنشان کرد: این ساختمان خالی از سکنه بوده و فقط به عنوان انبار اسباب بازی و پلاستیک مورد استفاده قرار می گرفته است.

خودداری واحدهای صنفی از نگهداری کالاهای خود در ساختمان‌های مسکونی

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس نیز در این رابطه گفت: متاسفانه علیرغم مکاتبات و هشدارهای سازمان آتش نشانی بندرعباس، تعداد زیادی از واحدهای صنفی برای نگهداری کالاهای خود از ساختمان‌های مسکونی و بدون رعایت موارد ایمنی استفاده می کنند. به گزارش ایسنا، حسن امینی زاده در خصوص آتش سوزی در یک انبار اسباب بازی در بندرعباس، افزود: آتش سوزی در طبقه سوم ساختمان و در یک واحد مسکونی که به انبار تغییرکاربری شده است، اتفاق افتاد و ساعت 10:13 این حادثه به مرکز آتش نشانی اطلاع داده شد. وی ادامه داد: این انبار اسباب بازی در طبقه سوم ساختمانی در بازار بندرعباس دچار آتش سوزی شد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه آتش سوزی در ساختمانی پشت بانک سپه مرکزی رخ داد، اظهار کرد: متاسفانه علیرغم مکاتبات و هشدارهای سازمان آتش نشانی بندرعباس، تعداد زیادی از واحدهای صنفی برای نگهداری کالاهای خود از ساختمان‌های مسکونی و بدون رعایت موارد ایمنی استفاده می کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2956
تاریخ :1397/01/18 ساعت 09:24:44
تعداد بازدید: 108
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی