گروه: حوادث
شماره روزنامه:2923
تاریخ :1396/10/27 ساعت 07:58:06
تعداد بازدید: 132
شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاوير خصوصی در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
رئیس پلیس فتا هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاوير خصوصی در استان هرمزگان خبر داد و گفت: به شهروندان توصيه مي‌شود كه به مراكز آتليه مطمئن مراجعه کنند.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، سرهنگ علی اصغر افتخاری با اعلام این خبر افزود: برابر مراجعه يكي از شهروندان استان هرمزگان مبنی بر انتشار تصاوير خصوصي موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

 وی اظهار کرد: برابر اظهارات شاكي، در يكي از پيام رسان‌هاي موبايلي فردي ناشناس اقدام به انتشار تصاوير عروسي وي کرده و باعث آبروريزي در بين آشنايان شده است.

 اين مسئول انتظامي بيان کرد: در بررسي هاي فني و تخصصي متهم به هويت آقاي» ا.ذ «شناسايي و ضمن هماهنگي با مقام قضايي دستگير و به پليس فتا منقل شد.

 سرهنگ افتخاری با اشاره به اينكه متهم از كاركنان آتليه است، تصریح کرد: در بررسي هاي بعمل آمده مشخص شد تصاوير مربوط به شاكي نيز توسط شخص ديگري که مدير آتليه مي‌باشد در شبكه‌‌هاي اجتماعي منتشر شده است.

 وي اذعان کرد: در بازجويي بعمل آمده از مدير آتليه، به بزه انتسابي معترف و اظهارداشت هدف از انتشار تصاوير مشتريان ،تبليغ و بازاريابي و کسب درآمد بيشتر بوده است.  رئیس پلیس فتا هرمزگان اضافه کرد: به مراكز آتليه و مراكزي كه تصاوير خصوصي افراد به امانت در پيش آنها نگهداري مي‌شود تأكيد مي‌گردد از انتشار تصاوير مشتريان خود در فضاي مجازي خودداري نمايند و در حفظ و نگهداري آنها نهايت دقت را داشته باشند چراكه در صورت بروز هرگونه جرم و انتشار تصاوير در شبكه‌هاي اجتماعي با اينگونه افراد برخورد قانوني خواهد شد.

سرهنگ افتخاري در پایان به شهروندان توصيه کرد: پس از دريافت تصاوير و فيلم‌هاي خود از مراكز آتليه، از آنها درخواست کنند كه تصاوير را از روي سيستم‌هاي خود حذف و در صورت مواجه با هر گونه موارد مشكوك در فضاي مجازي آن را از طريق سایت پلیس فتا در بخش فوريت‌هاي سايبري و گزارش مردمي اطلاع‌رساني کنند. 


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2923
تاریخ :1396/10/27 ساعت 07:58:06
تعداد بازدید: 132
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی