گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3079
تاریخ :1397/08/15 ساعت 08:50:29
تعداد بازدید: 79
استاندار هرمزگان: بنگاه هاي اقتصادي بايد 100 مدرسه در هرمزگان بسازند
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان در شوراي آموزش و پرورش با قدرداتي از تلاش هاي آموزش و پرورش هرمزگان در ارتقاي جايگاه آزمون سراسري گفت: در تداوم اين موفقيت نياز است مجموعه اقدامات پايه اي براي موفقيت بيشتر دانش آموزان هرمزگاني در آزمون سراسري، از دوره اول متوسطه صورت گيرد.

عکس اصلی خبر

محمدرضا قنبرپور

همتي با بيان اينکه استان هرمزگان روند رو به رشدي در زمينه کسب رتبه هاي خوب آزمون سراسري ورود به دانشگاه ها داشته است، عنوان کرد: براي اينکه بتوانيم اين سير موفقيت را حفظ کنيم نياز است مجموعه اقدامات پايه اي براي موفقيت بيشتر دانش آموزان هرمزگاني در آزمون سراسري، از دوره اول متوسطه صورت گيرد.

وي ادامه داد: بايد ضمن برنامه ريزي مطلوب، جديت و احساس مسئوليت در ميان مديران مدارس، معلمان، والدين و دانش آموزان جهت موفقيت در آزمون سراسري و کسب رتبه هاي خوب ايجاد شود.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: يکي از اقدامات مهم تمرکز بر دانش آموزان سال آخر متوسطه است که بايد صورت بگيرد و برنامه ريزي مناسبي براي آنها جهت شرکت در آزمون سراسري انجام شود تا هر سال به نتايج بهتري در آزمون سراسري دست يابيم.

همتي تاکيد کرد: آمادگي داريم تا هرگونه حمايت و کمکي به مجموعه آموزش و پرورش براي تحقق اين اهداف داشته باشيم.

همتي با تاکيد بر اينکه بايد تحول اساسي در سطح آموزش استان هرمزگان ايجاد شود، تصريح کرد: ما آمادگي داريم تا هرگونه حمايت و کمکي به مجموعه آموزش و پرورش براي تحقق اين اهداف داشته باشيم.

رئيس شوراي آموزش و پرورش هرمزگان نيز بر لزوم استفاده از ظرفيت بنگاه هاي اقتصادي استان هرمزگان براي کمک به ساخت مدارس جديد در استان هرمزگان تاکيد کرد و بيان داشت: برنامه ريزي مناسبي جهت ساخت 100 مدرسه جديد با مشارکت بنگاه هاي اقتصادي در هرمزگان انجام شود و اين مدارس تحت نظارت اداره کل نوسازي مدارس استان با کيفيت خوب ساخته شوند.

مديرکل آموزش و پرورش هرمزگان نيز با قدرداني از حضور پرشور دانشآموزان و فرهنگيان و آحاد مردم در راهپيمايي يوم الله 13آبان اظهار داشت: 13 آبان سند آزادگي و استواري ملت شريف ايران در برابر استکبار جهاني است که خوشبختانه سال جاري با حضور پرشور دانش آموزان، فرهنگيان و آحاد جامعه در ديار حافظان خليج فارس، شاهد شکوه و عظمت اين رويداد تاريخي بوديم.

دانش هاشمي پور در ادامه افزود: سال جديد تحصيلي در هرمزگان در سايه برنامه ريزي هاي مدون و راهبردي آموزش و پرورش، رويکردي برنامه محور دارد که تحقق مصوبات شوراي آموزش و پرورش استان از اهم آن است.

وي با قدرداني از اهتمام استاندار هرمزگان در جايگاه رييس شوراي آموزش و پرورش استان، خاطر نشان کرد: حمايت همه جانبه نماينده عالي دولت از آموزش و پرورش بستر ساز موفقيت هاي چشمگيري براي آموزش و پرورش استان
 شده است.
مدير کل آموزش و پرورش هرمزگان اظهار کرد: همدلي و وحدت رويه در مجموعه آموزش و پرورش هرمزگان با مشارکت اوليا، دانش آموزان و فرهنگيان سختکوش، موجب سهولت و اجراي شايسته برنامه ها در قالب پروژه مهر شد که اين مهم نتيجه يک کار تيمي و مشارکت عمومي در برنامه هاي آموزش و پرورش است.

 هاشمي پور با اشاره به موفقيت استان هرمزگان در ارتقاي جايگاه کنکور سراسري يادآور شد: با اقدامات مبنايي و برنامه ريزي هاي گسترده شاهد تحول جدي در جايگاه هرمزگان در آزمون سراسري هستيم که کسب دو رتبه تک رقمي کنکور امسال از نتايج آن است. آموزش و پرورش هرمزگان نيازمند توسعه اساسي در زيرساختهاي آموزشي است از توجه ويژه شوراي آموزش و پرورش به مشارکت صنايع در احداث مدارس قدرداني کرد دبير شوراي آموزش و پرورش استان نيز در ادامه افزود: در اجراي تدابير شوراي آموزش و پرورش و رهنمودهاي استاندار هرمزگان، برنامه ريزي گسترده اي براي تداوم اين موفقيت داريم که اميدواريم با همگرايي و وحدت و همدلي همه دست اندرکاران آموزش و پرورش در اجراي اين رسالت مهم سربلند باشيم.up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3079
تاریخ :1397/08/15 ساعت 08:50:29
تعداد بازدید: 79
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی