گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3078
تاریخ :1397/08/14 ساعت 08:58:28
تعداد بازدید: 240
همراهي مردم با دوري مسئولان ازحاشيه ممکن مي شود
email pdf word plus minus reset color
مديرکل سياسي، انتخابات و تقسيمات کشوري استانداري هرمزگان، تحريمهاي جديد استکبار را يک تاکتيک براي ايجاد نااميدي در بين مردم عنوان کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، احمد نفيسي در نشست شوراي اداري با اشاره به تغيير پست و مسؤوليت کوتاه مديران اظهار داشت: مسؤوليتها همانند ابرهاي بهاري، زودگذر هستند که همه ما بايد از اين فرصت کوتاه بنحو احسن استفاده کنيم بنابراين فرمانداران و بخشداران بايستي از حواشي پرهيز و وحدت و انضباط مالي را سرلوحه خود قرار دهند.

وي همچنين افزود: محبوب دريا جزو مديران خوب استان است که به پيشنهاد فرماندار خمير از وجود وي در بندرخمير استفاده خواهد شد.

نفيسي، فضاي دوستانه و همکاري و تفاهم در خمير را نشانه تلاش همه اقشار از جمله روحانيون، طلاب، مسؤولان و... مثال زدني خواند و تصريح کرد: همه اينها نشان از روحيه تسامح و تساهل مردم شهرستان بندرخمير است.

مديرکل سياسي، انتخابات و تقسيمات کشوري استانداري هرمزگان همچنين اضافه کرد: هرمزگان در قديم به دارالامان مشهور بوده که براساس گزارشات سياحان، همه اقشار با هر دين و مذهبي در کمال امنيت در کنار هم زندگي ميکردهاند که اين نشان از توسعه يافتگي مردم در آن زمان بوده است.

نفيسي همچنين در بخشي از سخنان خود به شيوه حکومت داري ديني در انقلاب اسلامي ايران اشاره کرد و اظهار داشت: اين نوع حکومت داري که براساس مشورت استوار است، ميتواند الگويي براي همه نظام در دنيا باشد زيرا تمام ارکان اين نظام انتخابي است و اميدواريم اين روش و شيوه تداوم يابد و ما بتوانيم از حضور مردم در جهت دفع و دسيسههاي دشمن و همين در جهت جذب و جلب استعدادها براي تحقق آرمانهاي اسلامي به نحو شايسته استفاده کنيم.

اين مقام مسؤول همچنين با بيان اينکه تحريمهاي جديد استکبار يک تاکتيک براي ايجاد نااميدي در بين مردم ميباشد، بيان داشت: تحميل درد و رنج به مردم توسط استکبار جهاني از جمله اهداف و برنامههاي آنان براي نااميدي مردم از نظام و انقلاب اسلامي است و اگر ما مسؤولان تدبير بخرج دهيم و رفتار مناسب از خود به نمايش بگذاريم يقينا اين دردها و رنجها بر مردم کمتر خواهد شد.

وي همچنين اضافه کرد: اين رفتار ما مديران است که ميتوانيم با برنامهريزي درست و منطقي مردم را باخود همراه کرده و اين دايره درد و رنج را از آنان کم کنيم و چاره آن اين است که مديران از حواشي پرهيز کنند.

فرماندار شهرستان بندرخمير تاکيد کرد: مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان پيگير اعتبارات تخصيص يافته به اين شهرستان باشند.

ميرهاشم خواستار اظهارداشت: خدمتگزاري در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران يک فرصت و موهبت الهي است.

وي افزود: مسؤولان، فرصتهاي در اختيار را مغتنم بشمارند و همه تلاش خود را جهت خدمت بيمنت به مردم بکار گيرند و با گشاده رويي با مراجعين در جهت حل مشکل آنها اهتمام ورزند.

خواستار گفت: مردم ولي نعمتان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستند که بعد از گذشت 40 سال از انقلاب اسلامي باز هم عليرغم وجود مشکلات در کشور، بهصورت گسترده در همه مسائل و موضوعات مرتبط با کشور و انقلاب و نظام حضور و مشارکت فعال دارند.

فرماندار بندرخمير در ادامه تصريح کرد: شرکت در مراسم توديع و معارفه هم سخت است و هم شيرين، چون يک نيروي خدوم ميرود و يک نيروي خدوم ديگر ميآيد.

وي با اشاره به خصوصيات بخشدار سابق رويدر گفت: وي طي اين مدت بدون حاشيه در بخشداري رويدر خدمت کرده و عملکرد موفقي نيز داشته است.

در پايان اين مراسم از زحمات فاروق رحيمي تقدير و محبوب دريا به عنوان بخشدار رويدر معرفي شد.

خواستار همچنين گفت: محبوب دريا نيز همانند فاروق رحيمي بايد از همه ظرفيتهاي بخش رويدر در جهت پيشبرد اهداف استفاده کند چراکه مديري موفق خواهد بود که بتواند از تمام ظرفيتها و پتانسيلها بهره کافي را ببرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3078
تاریخ :1397/08/14 ساعت 08:58:28
تعداد بازدید: 240
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی