گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 09:25:03
تعداد بازدید: 81
شهردار منطقه يک خبر داد: احداث بوستان هنر با هدف افزايش و استمرار اماکن فرهنگي شهر
email pdf word plus minus reset color
شهردار منطقه يک بندرعباس از احداث«بوستان هنر» با هدف افزايش و استمرار اماکن فرهنگي و هنري شهر خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بينالملل شهرداري بندرعباس، هومن رفيعيبندري با اعلام اين خبر اظهار کرد: احداث اماکن فرهنگي و هنري يكي از اهداف مهم مديريت شهري است كه به منظور ايجاد پويايي و نشاط در شهر مورد توجه قرار
گرفته است.

وي هدف از احداث اماکن فرهنگي و هنري را ارايه تمامي خدمات مورد نياز شهروندان و خصوصاً هنرمندان در يك مكان مناسب عنوان کرد و افزود: اين پروژه در زميني به مساحت دو هزار و 200 متر مربع در حال ساخت است.

شهردار منطقه يک بندرعباس ادامه داد: سالن آمفي تئاتر روباز با مساحت 442 متر مربع، ساختمان پلاتو با مساحت 400 متر مربع، سالن پلاتو با مساحت 200 متر مربع، نگارخانه، اتاق گريم و ساير قسمتهاي مختلف از جمله بخشهاي اين پروژه است.

رفيعي با اشاره به آخرين وضعيت اين پروژه گفت: فضاي سبز اين پروژه با مساحت 333 متر مربع در کنار بخشهاي مختلف ساختمان در حال احداث است که بزودي مورد بهرهبرداري قرار ميگيرد.

وي افزود: احداث اماکن و عمارتهاي فرهنگي و هنري، پاسخ به اين نياز شهروندان است و احداث اين مجموعهها با رويکرد خانوادهمحور در نظر گرفته شده است.

شهردار منطقه يک بندرعباس با بيان اينکه پروژه بزرگ بوستان هنر در فازهاي مختلف در حال اجرا است، اظهار کرد: پروژههاي شهري سطح منطقه يک بندرعباس شامل پروژههاي کوچک و بزرگ محلهمحور است که بر اساس ضرورت نيازمنديهاي محلات طراحي شده و در حال اجرا هستند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 09:25:03
تعداد بازدید: 81
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی