گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3060
تاریخ :1397/07/16 ساعت 08:40:34
تعداد بازدید: 80
ادهم کرد با مديرکل ورزش و جوانان هرمزگان ديدار کرد
email pdf word plus minus reset color
ادهم کرد مديرکل ورزش وجوانان سيستان و بلوچستان به همراه معاونين و روساي ادارت شهرستان هاي اين اداره کل با محمودرضا امياري مديرکل ورزش وجوانان هرمزگان در دفتر مدير کل ديدار کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان، مدير کل ورزش وجوانان استان ضمن عرض خير مقدم به حاظرين اظهار داشت: بسيار خوشحالم امروز ميزبان همکاران خود از استان سيستان و بلوچستان هستم.

وي افزود: با همکاري و تلاش هاي معاونين و روساي ادارت در زمينه هاي توسعه ورزش وجوانان سيستان و بلوچستان گام هاي مثبتي برداشتيم.

مديرکل ورزش و جوانان هرمزگان اظهارکرد: اميدوارم با حضور ادهم کرد که يکي از مديران توانمند مي باشد ورزش و جوانان سيستان و بلوچستان بيش از بيش رشد داشته و از حضور همه همکارانم در بندرعباس تشکر ويژه اي دارم.

امياري خاطرنشان کرد: استان هرمزگان نيز داراي پتانسيل و ظرفيت هاي خوب زير ساختي ، ورزشي ، جوانان و عمراني است و اميدواريم با همکاري و تلاش همه همکاران بتوانيم گام هاي مثبتي براي اعتلاي ورزش استان هرمزگان برداريم. وي افزود:استان هرمزگان و سيستان و بلوچستان هم همسايه هم هستند و هم فرهنگ بسيار نزديکي به هم دارندقطعا مي توانند براي يکديگر تاثير گذار باشند. امياري تصريح کرد: استان هرمزگان از نظر زيرساخت ها،خيرين، سرانه ورزشي ظرفيت هاي بسيار خوبي دارد و همه مديران دستگاه هاي اجرايي و ادارات قطعا حامي ورزش استان هستند.

درادامه ادهم کرد مديرکل ورزش و جوانان استان سيستان و بلوچستان انتصاب محمودرضا امياري را به عنوان مديرکل هرمزگان به ايشان تبريک گفت و آرزوي موفقيت براي ايشان نمود.

وي افزود : امياري يکي از مديران موفق در عرصه ورزش و جوانان هستند و در تمامي حوزه ها و معاونت هاي مختلف اداره کل ورزش و جوانان سابقه فعاليت داشته اند.

مديرکل ورزش و جوانان سيستان و بلوچستان يادآورشد : اميدوارم امياري نماينده بسيار خوبي از استان ما در هرمزگان باشند و ما به عنوان استان همسايه آماده هرگونه خدمت و همکاري را با استان هرمزگان داريم و خواهان ارتباط و تعامل بيشتري با اين استان هستيم.

کرد در پايان افزود : ورزش و جوانان استان هرمزگان پيشرفت و توسعه خوبي دارد و اميدواريم با حضور امياري مديرکل قوي و توانمند، اين موفقيت ها بيشتر شود و آرزوي موفقيت و سربلندي براي  وي از خداوند منان خواستاريم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3060
تاریخ :1397/07/16 ساعت 08:40:34
تعداد بازدید: 80
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی