گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:29:30
تعداد بازدید: 43
جشنواره منطقهای مد و لباس ایرانی اسلامی خلیج فارس برگزار می شود
email pdf word plus minus reset color
دبیر جشنواره منطقه ای مد و لباس ایرانی اسلامی خلیج فارس گفت: فراخوان چهارمین دوره جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی خلیج فارس از شهریورماه در سطح ملی منتشر می شود.

عکس اصلی خبر

علیرضا درویش نژاد افزود: در آیین اختتامیه سومین دوره جشنواره در بوشهر، پیشنهاد برگزاری دوره جدید در گستره ملی با استقبال کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور مواجه شد و به یاری خداوند در شهریورماه سالجاری فراخوان چهارمین جشنواره ملی مد و لباس ایرانی- اسلامی خلیج فارس منتشر و اطلاع رسانی خواهدشد که نتایج نهایی آن  اردیبهشت ۹۸ در آستانه روزملی خلیج فارس در بندرعباس مشخص می شود. وی ضمن تشکر از دکتر قبادی دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس کشور افزود : این جشنواره با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از سال ۹۵ با حضور هنرمندان و همکاری مدیران کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان های خوزستان،سیستان و بلوچستان و بوشهر در هرمزگان آغاز شد و خوشبختانه با رویکرد معرفی طراحان لباس منطقه و ایده های نو جهت ثبت و احیاء سنت ها در پوشش امروزی توانسته گام های مؤثری بردارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی هرمزگان همراهی و همکاری تمامی هنرمندان حوزه طراحی و دوخت لباس، محققان و نویسندگان  این عرصه، فعالان عفاف و حجاب، مؤسسات و خانه های مد،
دانشگاه ها، آموزشگاه های فنی و حرفه ای، اتحادیه های صنف خیاطان و ادارات کل فرهنگ و ارشاداسلامی سراسر کشور را عامل موفقیت دوره چهارم جشنواره در سطح ملی برشمرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:29:30
تعداد بازدید: 43
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی