گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 09:44:43
تعداد بازدید: 67
برنامه ريزي هاي لازم براي تامين مايحتاج عمومي مردم هرمزگان انجام شده است
email pdf word plus minus reset color
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان گفت: با برنامه ريزي هاي صورت صورت گرفته مشکلي در تامين مايحتاج عمومي مردم استان وجود ندارد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي استانداري هرمزگان، دکتر ايرج حيدري در نشست ستاد تنظيم بازار استان هرمزگان با اشاره به اهميت تامين کالا هاي اساسي مردم استان، عنوان کرد: با برنامه ريزي هاي صورت پذيرفته شده با همکاري دستگاه هاي عضو ستاد تنظيم بازار استان مشکلي در تامين مايحتاج عمومي مردم استان وجود ندارد.

وي ادامه داد: دستگاه هاي متولي نسبت به تامين و عرضه کالاهاي اساسي مردم استان اهتمام ويژه به خرج دهند تا مشکلي براي مردم شريف استان در تامين کالاهاي اساسي ايجاد نگردد.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان خاطرنشان کرد: دستگاه هاي مجري تامين کالاهاي اساسي در روند توزيع و مصرف کالاها نظارت دقيقي بخرج دهند تا از هرگونه سوء استفاده احتمالي در اين زمينه ها جلوگيري به عمل آيد.

وي گفت: سازمان جهاد کشاورزي استان نسبت به تامين و عرضه کافي مرغ در استان برنامه ريزي دقيقي انجام دهد تا کمبودي در عرضه اين محصول در سطح استا احساس نگردد.

حيدري با تاکيد بر نظارت بر نحوه تهيه و توزيع آرد در سطح است، اظهار داشت: بايد نظارت دقيقي بر شبکه توليد، توزيع و مصرف محصول آرد صورت پذيرد.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان خاطرنشان کرد: دهياران، بخشداران و فرمانداران در سراسر استان بر شبکه توزيع و مصرف نان در استان نظارت داشته باشند تا از سوء استفاده هاي احتمالي در زمينه توزيع اين محصول در استان جلوگيري به عمل آيد و فرمانداران به صورت هفتگي در اين رابطه گزارش دهند.

وي  بيان داشت: علاوه بر دهياران و بخشداران، سازمان تعاون روستايي استان بر نحوه توزيع آرد در سطح روستاهاي استان نظارت داشته باشد تا کمبودي در عرضه اين محصول در سطح روستاهاي استان احساس نگردد.

حيدري خاطرنشان کرد: پيشبرد امور نيازمند کار جهادي است و تحقق کار جهادي مستلزم تلاش شبانه روزي و هدفمند است.

وي گفت: دستگاه هاي اجرايي با توجه به مسئوليتي که دارند شبانه روز براي تامين کالا هاي اساسي مورد نياز مردم استان برنامه ريزي، تلاش  و نظارت کنند تا در اين زمينه استان با مشکلي روبرو نگردد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 09:44:43
تعداد بازدید: 67
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی