گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2939
تاریخ :1396/11/24 ساعت 07:56:54
تعداد بازدید: 86
مدیرکل تعاون، کار و رفاه استان: بدهی های غیر قطعی تعاونی های مرزنشین هرمزگان بخشیده می شود
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: با توافق بین این اداره کل وامورمالیاتی استان که هفته گذشته انجام شد همه بدهی های غیر قطعی تعاونی های مرزنشینان هرمزگان بخشیده می شود.

عکس اصلی خبر

محمد علی سلیمی روز دوشنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی هرمزگان (ایرنا) اظهار داشت: بدهی هایی که از مدت آنها سه سال گذشته و قطعی شده مشمول این بخشیدگی نمی شود .

وی ادامه داد: تعاونی های مرزنشینان هرمزگان براساس جدولی که در اختیار اتحادیه تعاونی های مرزنشینان استان قرار گرفته باید برای تقسط بدهی های خود به امور مالیاتی مراجعه کنند .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان اضافه کرد: این تعاونی ها پس از تقسط بدهی و روان شدن کارهایشان باید صادرات هم داشته باشند وخود را به عنوان یکی از بازوهای صادرات محصول ها و کالاهای تولیدی استان مطرح کنند .

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: کارگران و کارفرمایان باید به سمت تشکیل انجمن های صنفی سوق یابند تا بهتر و راحت تر بتوانند مسائل و مشکل های خود را پی گیری کنند. سلیمی همچنین به قانون مشاغل سخت و زیان آور پرداخت و خاطر نشان کرد: برای آنکه گروه یا شخصی مشمول این قانون شود باید در لیت حق بیمه اش عنوان شغلی مشمول این قانون ذکر شده باشد .

وی اشاره کرد: اکنون برخی گروه ها مانند خبرنگاران به دلیل خویش فرما بودن و یا ذکر نشدن عنوان خبرنگار در لیست های حق بیمه برای استفاده از مزایای قانون مشاغل سخت وزیان آور دچار مشکل خواهند شد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: این افراد و گروه ها باید برای پیشگیری از ایجاد هرگونه مشکلی در بهره گیری از قانون مشاغل سخت و زیان آور نسبت به اصلاح عنوان شغلی خود در لیست های حق بیمه ای که از سوی رسانه آنان به بیمه تامین اجتماعی ارسال می شود اقدام کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2939
تاریخ :1396/11/24 ساعت 07:56:54
تعداد بازدید: 86
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی