گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:41:43
تعداد بازدید: 30
رفع مشکلات ارتباطی روستاها را مستمرا پیگیری میکنیم
email pdf word plus minus reset color
نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: در زمینه ایجاد بسترهای مناسب برای زندگی مردم در روستاها، هنوز در اول راهیم و باید کارهای بیشتری صورت گیرد.

عکس اصلی خبر

 حسین هاشمی تختی در بازدید از روستاهای بخش تخت به همراه تیم پزشکی و حضور تلاشگران هلال احمر و تنی چند از مدیران مربوطه، اظهار کرد: باید به مشکلات و مسائل معیشتی مردم در روستاها توجه ویژهای کنیم تا آنها بتوانند امور زندگی خود را گذرانده و در روستاها ماندگار شوند.

وی با اشاره به نبود برخی امکانات رفاهی و معیشتی برای زندگی مردم در روستاها، عنوان کرد: معیشت مردم در اثر خشکسالیهای پی در پی در دو دهه اخیر و بحران آب، بشدت تحت تاثیر قرار گرفته و توان روستائیان را بشدت کاهش داده است.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس ادامه داد: بسیاری از کشاورزان استانمان که در گذشته شرایط مطلوبی داشتند، اکنون گرفتار لقمه نانی برای گذران زندگی هستند و این در حالی است که اگر سیاست کلان مناسبی در حوزه کشاورزی وجود داشت، اکنون شرایط بحرانی، حیات کشاورزان ما را تهدید نمیکرد.

هاشمیتختی عمدهترین مشکل جوانان روستاها را موضوع اشتغال برشمرد و عنوان کرد: باید فرآیند اشتغال در روستاها را از دانش تا وام و رسیدن به نتیجه نهایی را رصد و هدایت کنیم تا اعتباری که برای اشتغال روستایی در نظر گرفته میشود در جای خود هزینه و به نتیجه برسد.

عضو کمیسیون عمران مجلس در خصوص مشکلات ارتباطی در روستاها نیز با تقدیر از پیگیریهای مدیر مخابرات منطقه هرمزگان در تهیه الگوهای فرکانسی مناطق فاقد آنتندهی و کور و پیگیری برای ایجاد ارتباط در این مناطق، تصریح کرد: با عزمی که در این زمینه شکل گرفته امیدواریم شاهد یک جهش برای حل مشکلات در این حوزه باشیم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:41:43
تعداد بازدید: 30
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی