گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 08:43:39
تعداد بازدید: 36
فرماندار بندرعباس: بخش خصوصي ميتواند چهره ساحل را تغيير دهد
email pdf word plus minus reset color
فرماندار بندرعباس گفت: ساماندهي ساحل بندرعباس نياز به يک عزم جدي دارد و بايد همه دستگاههاي مرتبط با وظيفهاي که براي آنها مشخص گرديده براي ساماندهي و زيباسازي ساحل بکوشند.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، احمد پويافر در نشست ستاد ساماندهي سواحل شهرستان بندرعباس ضمن تبريک فرارسيدن هفته ناجا اظهار کرد: ستاد ساماندهي سواحل وظيفه دارد با کمک کميتههاي هفتگانه در کوتاهترين زمان وضعيت ساحل بندرعباس را متحول سازد و محيط مناسب را براي حضور مردم فراهم کند. وي افزود: شهرداري و شوراي شهر بايد زيرساختها را در ساحل آماده سازند و اجراي طرحها را به بخش خصوصي واگذار کنند و نظارت کنند تا با فرصتي که به بخش خصوصي داده ميشود چهره ساحل تغيير کند و مردم بتوانند بهره لازم را از فضاي به وجود آمده ببرند. نماينده عالي دولت در شهرستان بيان کرد: جانمايي شناگاهها، ايجاد پارکينگ، نصب پرچمها و علائم هشداردهنده در ساحل از مواردي ديگري است که بايد بهسرعت انجام شود تا مردم بدانند از چه نقاطي وارد ساحل شوند و در چه محلي شنا کنند. فرماندار بندرعباس در پايان با اهداي احکام کميتههاي هفتگانه ستاد ساماندهي سواحل شهرستان بندرعباس به مسئولين کميتههاي مربوطه به همراه يک نسخه دستورالعمل مديريت ستاد ساماندهي سواحل به کليه دستگاههاي عضو جلسه را به پايان رساند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 08:43:39
تعداد بازدید: 36
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی