گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3412
تاریخ :1399/03/18 ساعت 11:16:49
تعداد بازدید: 348
توسعه ورزش‌های ساحلی ، محور نشست داورزنی ریاست فدراسیون والیبال با مدیرکل ورزش هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
رییس فدراسیون والیبال و مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان، راهکارهای توسعه ورزش‌های ساحلی در سواحل خلیج فارس و دریای عمان را بررسی کردند .

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

به نقل از فدراسیون والیبال ؛  در بند ۲۱ سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه که از سوی مقام معظم رهبری به دولت ابلاغ شده، توسعه محور چابهار- خرمشهر با تاکید بر توسعه سواحل مکران مورد تاکید قرار گرفته است .

 بر همین اساس، ایجاد زیرساخت‌های مناسب ورزشی در این مناطق و جزایر ایرانی، اهمیت زیادی برای توسعه و آبادانی جنوب کشور دارد و این موضوع محور دیدار امروز (دوشنبه) محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال بود .

 رئیس فدراسیون والیبال در این نشست ضمن تشکر از حمایت‌های فریدون همتی استاندار هرمزگان، به توسعه والیبال ساحلی در جزایر ایرانی منطقه و استفاده از ظرفیت و توانایی خیلی خوب سواحل مکران برای این رشته ورزشی شاداب، تاکید کرد .

 داورزنی تصریح کرد: فدراسیون والیبال از نمایندگان این مناطق در مجلس شورای اسلامی نیز انتظار حمایت برای توسعه ورزش به ویژه والیبال ساحلی در این منطقه استراتژیک را دارد .

 برگزاری تور جهانی سه ستاره بندرعباس، از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود که رئیس فدراسیون والیبال تاکید کرد در صورت فراهم شدن شرایط میزبانی، بندرعباس می‌تواند میزبان مناسبی برای تور جهانی سه ستاره والیبال ساحلی باشد .

یادآوری می‌شود، پیش از این قرار بود بندرعباس در اسفندماه سال گذشته میزبان تور جهانی سه ستاره باشد که فدراسیون جهانی والیبال با توجه به نگرانی‌های گسترش ویروس کرونا، با تغییر زمان برگزاری این مسابقات موافقت کرد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3412
تاریخ :1399/03/18 ساعت 11:16:49
تعداد بازدید: 348
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی