گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3396
تاریخ :1399/02/20 ساعت 09:58:53
تعداد بازدید: 632
معاون سیاسی استانداری هرمزگان: معلمین مؤثرترین نقش درتربیت جامعه را دارند
email pdf word plus minus reset color
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: معلمان مؤثرترین بخش در تربیت هرجامعه هستند که نگاه به شأن و جایگاه معلم باید مورد توجه قرار گیرد.

عکس اصلی خبر

سعید ناجی گفت: تمام افراد در سطوح مختلف مدیریتی محصول کار و تلاش معلمان است و اعتقاد و نگاه به شأن و جایگاه معلم باید مورد توجه همه افراد جامعه قرارگیرد.

وی افزود: معلمان مؤثرترین نقش در تربیت هرجامعه را ایفا می کنند و بیان وکلام و نیز مطالب معلم تأثیر گذار می باشد پس باید گفتارو کردارمعلم به مثابه پیام الهی ابتدا باید پالایش و سیقل خورده باشد و سپس به دانش آموزان منتقل شود.

ناجی اضافه کرد: اهمیت مطالب و کلام معلم می تواند ایجاد تحول و سازندگی در ذهن دانش آموزان را شکل دهد و همه مسئولین و مدیران از میز و نیمکت کلاس درس بیرون آمدند ومعلم در رشد و تربیت آنها تأثیر گذار بوده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان وظیفه معلمان را فراتر از معلومات آموزشی در کلاس درس برشمرد و گفت: کار بسیار مهم معلمی علاوه بر پرورش عقلانیت ، تکمیل و ارتقاء مکارم و فضائل اخلاقی در دانش آموزان است تا در آینده رفتارهای جامعه مبتنی برعقلانیت و اخلاق باشد.

ناجی به آثار شهید مطهری و نوع نگرش آن شهید اشاره کرد و ادامه داد: غنای فکری، تفکر و اندیشه و تحول به موضوعات مختلف نباید مورد غفلت قرار گیرد. نگاه تحول گرایانه در بیان و اندیشه های آن شهید بزرگوار می تواند ایجاد نشاط، شور و تحول فکری در تمام سطوح که جامعه به آن نیاز است برخوردار باشیم.

این مسئول با بیان اینکه اجر و پاداش معلم با ترازوی مادی قابل سنجش و محاسبه نیست، تصریح کرد: از معلمان جامعه که با تمام ناملایمات و سختی ها کنار آمده و در تأمین رفاه همه مردم و خواسته های مردم و جامع تلاش می کنند و با وجود تعطیلی مدارس با تحمل فشار مضاعف، سنگر تعلیم و تربیت را رها نکرده اند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3396
تاریخ :1399/02/20 ساعت 09:58:53
تعداد بازدید: 632
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی