گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3061
تاریخ :1397/07/17 ساعت 08:57:25
تعداد بازدید: 33
«رضا برومند» مدیرکل میراث‌فرهنگی استان هرمزگان شد
email pdf word plus minus reset color
در حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور «رضا برومند» مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان هرمزگان شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش دریافتی، طی حکمی از سوی «علی‌اصغر مونسان» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور «رضا برومند» مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان هرمزگان شد .

در متن این حکم که روز یکشنبه 15 مهر ماه ابلاغ شده، آمده است؛

نظر به تعهد و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان» منصوب می شوید .

اجرای برنامه های خلاقانه در حوزه گردشگری و صنایع دستی، تعریف مسیرهای جدید گردشگری، برنامه ریزی برای تقویت تورهای گردشگری، افزایش کیفیت هتل ها و رستوران های سنتی و بین راهی، ایجاد و احداث بازارچه ها و فروشگاه های صنایع دستی، حفاظت و پاسداری از میراث ارزشمند فرهنگی_تاریخی و مرمت و احیاء بناهای تاریخی و استفاده حداکثری از ظرفیت های بخش خصوصی و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، کارشناسان، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه های ستادی، توجه به مسایل انسانی، ایجاد فضایی صمیمی و دوستانه با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم ترین شاخصه هایی است که انتظار می رود در راستای تحقق اهداف سازمان اهتمام لازم به عمل آید .

توفیق روز افزون تان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3061
تاریخ :1397/07/17 ساعت 08:57:25
تعداد بازدید: 33
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی