گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2935
تاریخ :1396/11/18 ساعت 08:19:12
تعداد بازدید: 102
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس: مردم نتیجه مطرح شدن مشکلات‌شان را در تذکرات و اخطارات ببینند
email pdf word plus minus reset color
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم دوست دارند علیرغم اینکه مشکلات‌شان در تذکرات و اخطارهای جلسات مجلس مطرح می‌شود نتایج این مطرح شدن را هم ببینند.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، احمد مرادی در تذکر شفاهی جلسه علنی روز گذشته(16 بهمن) مجلس با اشاره به اصل سوم قانون اساسی، در خصوص تبعیضات ناروا تاکید کرد و گفت: این اصل در خصوص تساوی حقوق برای همه مردم ایران تاکید دارد. تذکر من در خصوص این اصل قانون اساسی و وضعیت انتقال آب از خلیج‌فارس به یزد و کرمان است. مردم هرمزگان بر اساس خدماتی که باید داشته باشند این موضوع را پذیرفته‌اند.

وی افزود: اما ابهاماتی در این باره وجود دارد چون در تصمیمی که در کمیسیون تلفیق برای انتقال آب خزر در نظر گرفته شد تصمیم متوقف شده و برای مردم استان هرمزگان جای سوال است. تصمیم صحیحی برای رفع بدبینی مردم نسبت به رفتار مسئولین اتخاذ شود.

این نماینده مجلس افزود: تاکید بر این است و این انتظار می‌رود که در اخطارها و تذکراتی که نمایندگان می‌دهند ضمن اینکه از مشکلات مردم صحبت می‌شود، مردم نتیجه کار را هم ببینند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2935
تاریخ :1396/11/18 ساعت 08:19:12
تعداد بازدید: 102
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی