گروه: حوادث
شماره روزنامه:3410
تاریخ :1399/03/12 ساعت 09:57:17
تعداد بازدید: 38
کشف بیش از یک میلیون لیتر قیر قاچاق در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف بزرگترین محموله قیر قاچاق به میزان یک میلیون و ۲۷۰ هزار لیتر خبر داد.

عکس اصلی خبر

سردار غلامرضا جعفری در این خصوص اظهار کرد: در راستای مقابله جدی با قاچاق کالا و ارز و به منظور جلوگیری از خام فروشی و خروج سرمایه های ملی به خارج از کشور، کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام کار اطلاعاتی گسترده و بهره گیری از شیوه های پلیسی افرادی که در امر قاچاق قیر به خارج از کشور فعالیت داشتند شناسایی و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با بررسی های فنی تحقیقاتی و میدانی توسط کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی مشخص شد اعضای این باند با جعل اسناد یک شرکت به صورت سازمان یافته طی دو فقره کوتاژ با بارنامه های جعلی مجموعا یک میلیون و ۲۷۰ هزار لیتر در قالب ۸۰ دستگاه کانتیر به میزان ۸ هزار و ۸۰۰ بشکه محموله های قیر را به خارج از کشور صادر کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، فرمانده انتظامی استان هرمزگان مبدا و مقصد قاچاق و صادرات این محموله های نفتی را هرمزگان به کشورهای اندونزی و هندوستان دانست و تصریح کرد: در این رابطه ۲ نفر از اعضای اصلی این باند شناسایی  و در دو عملیات ضربتی دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند که برای یکی از متهمان قرار وثیقه ۲۰ میلیارد ریالی صادر شده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3410
تاریخ :1399/03/12 ساعت 09:57:17
تعداد بازدید: 38
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی