گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3076
تاریخ :1397/08/12 ساعت 09:20:33
تعداد بازدید: 81
فاطمه طالب سربازي نائب رئيس انجمن جوجيتسو شد
email pdf word plus minus reset color
بنا به پيشنهاد نائب رئيس هيات جودو ، جوجيتسو و طي حکمي از سوي رييس هيات جودو و کوراش هرمزگان سرکار خانم فاطمه طالب سربازي به عنوان نائب رئيس انجمن جوجيتسو استان منصوب شد.

عکس اصلی خبر

محمد قره گزلو - نداي هرمزگان

بنا به پيشنهاد سرکار خانم دکتر نگهداري نائب رئيس هيات جودو، جوجيتسو  و طي حکمي از سوي  سرهنگ مصطفي کشاورز رييس هيات جودو و کوراش هرمزگان سرکار خانم فاطمه طالب سربازي به عنوان نائب رئيس انجمن جوجيتسو استان منصوب گرديد.

در اين حکم آمده :

مطمئناٌ مديريت  اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالي  ، موجبات ارتقاء اين انجمن را فراهم خواهدنمود.

از درگاه حضرت سبحان ، تداوم تعالي و توفيق ، سعادت و سيادت شما را مسالت دارم .

بر پايه اين گزارش ، طي حکمي از سوي سرهنگ مصطفي کشاورز رييس هيات جودو و کوراش استان هرمزگان ، بلوچي به سمت رئيس کميته انضباطي اين هيئت در سال 1397 منصوب شد.

در اين حکم آمده :

نظر به سوابق و تجربيات ارزشمندتان در امر ورزش ، به موجب اين حکم  جنابعالي را به عنوان رئيس کميته انضباطي اين هيئت در سال 1397 منصوب مي نمايم.

اميد است با اتکال به خداوند متعال و بهره گيري از همه ظرفيت هاي موجود در راستاي تحقق اهداف و ارتقا جايگاه جودو،جوجيتسو و کوراش استان  موفق و مويد باشيد.

گفتني است، بلوچي وکيل محترم پايه يک دادگستري مي باشد.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3076
تاریخ :1397/08/12 ساعت 09:20:33
تعداد بازدید: 81
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی