گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3060
تاریخ :1397/07/16 ساعت 08:12:55
تعداد بازدید: 69
عمل به مسئوليتهاي اجتماعي در نفت ستاره خليج فارس
email pdf word plus minus reset color
مديرعامل شرکت نفت ستاره خليج فارس برخي از اقدامات اين شرکت در راستاي عمل به مسئوليت هاي اجتماعي را تشريح کرد.

عکس اصلی خبر

 «محمدعلي دادور» افزود: طبق برنامهريزيهاي انجام شده شرکت نفت ستاره خليج فارس به عنوان اولين بنگاه توليدي و اقتصادي هرمزگان دفتر مرکزي شرکت را با تمام نفرات و تجهيزات به استان انتقال داد که اين اقدام ساليانه ميلياردها تومان درآمد براي استان در پي خواهد داشت و باعث رونق کسب و کار در هرمزگان مي شود.

 شهرک سازي نميکنيم

دادور يکي ديگر از تصميمات مثبت شرکت نفت ستاره خليج فارس را امتناع از شهرکسازي و ديوارکشي بين پرسنل اين شرکت و مردم شهر بندرعباس عنوان کرد و گفت: هيچ امکاناتي را اختصاصي نخواهيم کرد و پرسنل نفت ستاره نيز تا پايان شهريور ماه 98 به همراه خانواده در شهر بندرعباس ساکن خواهند شد.

 اعلام آمادگي براي حمايت از تکرقميها

مدير عامل شرکت نفت ستاره خليج فارس اضافه کرد: آمادگي داريم دو دانش آموز موفق  و افتخارآفرين هرمزگاني که در آزمون کنکور 97 رتبه 7 و 9 را کسب کرده اند تا پايان مقطع دکترا در رشته مکانيک، برق، مهندسي نفت يا مهندسي شيمي بورسيه و به استخدام دائمي پالايشگاه نفت ستاره خليج فارس در آوريم و  هر ساله نيز دانشآموزان هرمزگاني که رتبه هاي تک رقمي رشته رياضي و فيزيک را کسب کنند، بورسيه خواهيم کرد و اين حرکت در جهت ايجاد انگيزه بيشتر در دانش اموزان استان انجام ميگيرد.

 هديهي سلامت

وي در پايان از حمايت ها و دلگرمي هاي استاندار و مجمع نمايندگان استان در پي انجام مسئوليت هاي اجتماعي شرکت نفت ستاره خليج فارس تقدير و تشکر کرد و گفت: به اطلاع مردم شريف هرمزگان مي رسانيم که عمليات خاکبرداري و اجراي فوندانسيون و اسکلت بتني بيمارستان 264 تختخوابي ستاره خليج فارس با اعتبار بيش از 50 ميليارد تومان در حال انجام است و اميدواريم در کمترين زمان ممکن اين پروژه را آماده و تحويل مردم نجيب هرمزگان کنيم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3060
تاریخ :1397/07/16 ساعت 08:12:55
تعداد بازدید: 69
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی