گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2938
تاریخ :1396/11/23 ساعت 10:52:00
تعداد بازدید: 29
برگزاری جشنواره ملی رنگ ها و غذاهای دریایی خلیج فارس در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان از برگزاری جشنواره ملی رنگ ها و غذاهای دریایی خلیج فارس در بندرعباس خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، محسن ضیایی با اعلام این خبر افزود: نخستین جشنواره ملی رنگ ها و غذاهای دریایی خلیج فارس از ۲۴ الی ۳۰ بهمن در بندرعباس برگزار می شود .

وی با بیان اینکه این جشنواره با هدف احیا غذاهای بومی محلی برگزار می شود، افزود: این جشنواره در دو بخش اصلی شامل نمایشگاه تخصصی گردشگری، صنعت هتلداری و صنایع وابسته، نمایشگاه صنایع دستی و مسابقه بزرگ آشپزی و بخش فرعی شامل بازیهای بومی محلی و دریایی و اجرای موسیقی برگزار می شود .

ضیایی ادامه داد: برگزاری جشنواره رنگ ها و غذاهای دریایی انگیزه بیشتری را در بین گردشگران در سفر به بندرعباس ایجاد خواهد کرد .

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان با بیان اینکه غذاهای محلی می تواند سکوی پرشی برای جذب گردشگر باشد، تصریح کرد: ماه گذشته جشنواره اقوام ایرانی در بندرعباس برگزار که با اقبال خوب گردشگران مواجه شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2938
تاریخ :1396/11/23 ساعت 10:52:00
تعداد بازدید: 29
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی