گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2991
تاریخ :1397/03/19 ساعت 08:53:01
تعداد بازدید: 34
فرماندار قشم: قیام امام خمینی (ره) غبار از چهره اسلام زدود
email pdf word plus minus reset color
فرماندار شهرستان قشم گفت: امام خمینی (ره) با شخصیت الهام بخش و آگاه خود، قیامی را بنیان نهاد که غبار از چهره اسلام زدود و آن را به عنوان دینی جهانشمول و دارای برنامه و روش حکومتداری به دنیا معرفی کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در جلسه ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام راحل افزود: پیش از خیزش تاریخی مردم به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، اسلام به عنوان دینی مهجور در اذهان خانواده ها و جوانان معرفی می شد.

او ادامه داد: صداقت و صراحت عمل، موجب گرایش اقشار مختلف جامعه به حضرت امام شد و آثار ایشان درباره وجوه مختلف دین اسلام و انتقال صحیح دستورات و برنامه های عملی قرآن به سرعت مورد توجه و استناد نسل جوان قرار گرفت.

فرماندار قشم با اشاره به توجه امام (ره) به قشر نوجوان و جوان اظهار داشت: فضا سازی و هجمه ای که امروز ذهن و روان جوانان ما را نشانه گرفته است در سال های پیش از قیام امام راحل به روش های دیگری از سوی استکبار دنبال می شد.

نصری ادامه داد: در چنین فضای مسمومی مجاهدت و صلابت امام راحل روح خفته و ذهن در بند جوانان را مخاطب قرار داد و آنان را بیدار و آگاه کرد.

رئیس ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) تصریح کرد: برگزاری آئین های بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) یک تکلیف اداری نیست بلکه ادای یک دین است و آحاد جامعه در آن مشارکت دارند.

اوخاطرنشان کرد: پویایی امروز ایران و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در منطقه و دنیا مدیون رنج ها و  مرارت هایی است که بنیانگذار جمهوری اسلامی بر خود هموار کرد. شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2991
تاریخ :1397/03/19 ساعت 08:53:01
تعداد بازدید: 34
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی